Rüyada Ayakkabı Giymek

Rüyada ayakkabı giymek rüya sahibinin yaşamında ilerleyeceğine ve güzel adımlar atacağına işaret eder. Bu rüyanın doğru tabir edilmesi için rüyanın içeriği da göz önünde bulundurulmalıdır. Genel olarak rüyada ayakkabı görmek kişinin hayatındaki duruşuna, kendisini başkalarına karşı nasıl ifade ettiğine işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin birilerine iş verecek duruma geleceğine ya da evine hizmetçi alacağına yorulur.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Rüyada ayakkabı kaybetmek kişinin iş hayatında ilerlemesi için eksik bazı durumlarının olduğuna işaret eder. Rüyada ayakkabı kaybetmek ise kişinin sahip olduğu gücü, mevkiyi ve saygınlığı kaybedeceğine yorulur. Bazılarına göre bu rüya yanlış adım atmaya, karşısına çıkan önemli fırsatları tepmeye ya da bugünlerde büyük başarısızların olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin aile bireyleri ile bazı sıkıntılarının olacağına, akrabaları ile tüm ilişkisini koparacağına da yorulur.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada topuklu ayakkabı giymek rüya sahibinin bir kişiyi etkileyebilmek için çaba sarf ettiğine ancak bu durumun başka konularda olumsuz sonuçlar ortaya çıkaracağına işaret eder. Bazı alimlere göre rüyada topuklu ayakkabı giymek kadına ya da evliliğe tabir edilir. Rüyada topuğun kırıldığını görmek kötü ve fesat bir kadın ile evliliğe, bir erkeğin rüyasında topuklu ayakkabı giymesi ise ahlaklı, hoş ve güzel bir kadına aşık olacağına ve bu kadın ile yakın zamanda yapacağı evliliğe işaret eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın