Rüyada Ayak Tırnağı Görmek

Rüyada ayak tırnağı görmek, rüyayı gören kişinin eklemleriyle ya da beliyle ilgili bazı sağlık problemleri yaşayacağına, kişinin hareketlerini kısıtlayacak bu rahatsızlığın belli bir süre sonra kendiliğinden geçeceğine işaret eden bir rüyadır. Rüyada ayak tırnağı görmek aynı zamanda rüya sahibinin ailesinin ya da akrabalarının içinden bir takım insanların kendisine düşmanlık beslediği, kendisine zarar verecek bazı hareketlerde bulunacaklarını, kötü sözler işiteceğini bir takım asılsız dedikoduları ve rüya sahibinin tüm bu sebeplerden ötürü sıkıntılı zamanlar geçireceği rivayet edilmektedir. Rüyada ayak tırnağı gören kimsenin medeni durumu bekar ise bu kişinin dul bir kimse ile evleneceğine ve bu sebeple de ailesi ile bir takım sorunlar yaşayacağına ama yine de bu istediğinden vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada Ayak Tırnağı Kesmek

Rüyada ayak tırnağı kesmek, rüyayı gören kişinin ehlisünnet bir kimse olduğuna, İslamiyet’e çok önem verdiği için çevresindeki kimselerinde bu şekilde davranan kimseler olmasına dikkat ettiğine, bazı ahlaki bozuklukları olan kimselere öğütler vererek o kimselere doğru yolu göstereceğine delalettir. Rüyayı gören kimse bekar bir bayan ise namazını kılan ve dini vecibelerini yerine getiren bir kimse ile çok huzurlu bir evlilik yapacağına ve birden fazla evlat doğuracağına delalettir.

Rüyada Ayak Tırnağı Görmek (Psikolojik Yorum)

Rüyada ayak tırnağı görmek ikiz kardeş ya da kız kardeş manasına gelmektedir. Rüya sahibinin çok kıymet verdiği bir kardeşinin olduğuna ya da kardeşini kaybetmiş olmanın verdiği bir hüznü simgelemektedir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın