Rüyada Ayak Bileziği Görmek

Rüyada görülen ayak bilezikleri, erkek bir çocuktur. Bir kadın rüyada üzerinde altın bilezikler olduğunu görse, o kadın korkudan emin olur. Eğer kocası yoksa cömert bir kimse ile evlenir ve kocasından hayır görür. Üzerinde altın veya gümüşten bilezikler olduğunu gören kimse üzüntülü, kederli veya hapis olur.

Rüyada erkeğin kendi üzerinde ziynetlerden gerdanlık, yüzük ve küpe gibi şeylerden başka gördüğü şeyler kendi hakkında iyi değildir.Rüyada görülen ayak bilezikleri erkek çocukla tabir olunur.

Bir kadının rüyasında ayak bileklerine herhangi bir madenden ayak bileziği (halhal) taktığını görmesi, kocasına göre temsil olunur. Yorumu da kocasına temsilen yapılır. Rüyayı gören kadın evli değil bekar biriyse, halk indinde, insanlar arsında saygınlığı ve itibarı artar ve ziyneti, süsü ziyadeleşir şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen ayak bilezikleri (halhal), erkek çocuğa yorumlanır.

Bir kadının rüyada üzerinde altın bilezikler olduğunu görmesi, o kadının korkudan emin olmasına; eğer kocası yoksa, cömert bir kişi ile evlenmesine ve kocasından hayır görmesi­ne işârettir.

Üzerinde altın ya da gümüşten bilezikler olduğunu görmek, rüya sahibinin üzüntülü, kederli ya da hapis olmasına işârettir.

 

Bir yanıt yazın