Skip to Content

Rüyada At Pisliği Görmek

Rüyada at pisliği görmek, rüya sahibi kişinin tanışacağı kişi hayatında köklü değişiklikleri yaşanacağınız işaret edilir. İnsanın hayatına girecek kişi, kişinin her anlamda hayatını değiştireceği gibi manevi ve maddi olarakta çok ciddi olacağına işaret edilir. Rüya sahibi olan hayatını değiştirecek bu kişi ile uzun zaman bir dostluk yaşacaktır.

Rüyada At Pisliği Yemek

Rüyada at pisliğine yediğini görmek kişinin kötü ve olumsuz bir yaşamdan iyi müreffeh bir yaşama ulaşacağına delalettir.  Bu yaşam ile ilgili güllük gülistanlık olarak ifade etmekte mümkündür.

Rüyada At Pisliği Temizlemek

Rüyada at pisliği temizlediğini görmek kişinin hayırlı işler yaptığına ve yapacağına işaret edilir.

Rüyada At Pisliği Atmak

Rüyada at pisliği attığını görmek kişinin zengin olacağına ifade edilir.  Kişinin fakirlikten kurtulacağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kişi yoksulluktan ve sefaletten kurtulacaktır.

Rüyada At Pisliğine Basmak

Rüyada at pisliğine bastığını görmek, kişinin ummadığı bir yerden gelecek para ile zengin olacağına işaret edilir. Bu kişinin kendisine miras veya başka nedenden dolayı büyük paralar düşeceğine işaret edilir.

Rüyada İnek Pisliği Görmek

Rüyada inek pisliği görmek hayır işlere alamettir. Rüya sahibi kişi mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olacaktır. İsim olarak garip gelse de anlam olarak oldukça geniştir. Bu rüya sahibi kişi hayatında yıpranmadan yorulmadan rahat hayat yaşanacağına yorumlanır.