Rüyada Aşure Yemek

Rüyada aşure yediğini gören kişi, kısmetli bir işle karşılaşacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişi hayatında bollukla karşılaşacağı gibi geçmiş yıllarda olan borçlarından da kısa sürede kurtulup feraha ereceğine delalettir.  Kişi yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulduğu gibi esenlik ve hastalıktan kurtulup şifaya kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Aşure Yediğini Görmek

Rüyada aşure yediğini gören kişi hiç yok dediği şansının açılacağına, hayatının daha güzel olacağına, kötü giden işlerinin ise düzeleceğine işarettir. Kişinin riyada aşure yediğini görmek herkese nasip olmayacağının ifade edildiği rüya türlerindendir.

Rüyada Aşure Görmek ve Yemek

Rüyada aşure görmek ve yemek hayırlara yorulur.  Kişi maddi ve manevi ferahlık yaşar.  Rüya sahibi istediği ve beklediği her şeye kavuşacağına delalettir.

Rüyada Aşure Yedirmek

Rüyada aşure yedirmek şeklinde rüya görmek, kişinin yardım sever bir kişi olup yardım etmeye işaret edilir.  Rüya sahibi gördüğü rüya neticesinde malını hak yolunda kullanacaktır.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyada aşure dağıttığını görmek, aşure yedirmek ile aynı anlamdadır.  Rüya gören insanlar bol bol sevap işleyip, allahın rızasını kazanırlar.

Rüyada Aşure Yapmak

Rüyada aşure yaptığını göre kişi, halis  niyetlerle başlayan işlerden olumlu sonuç alınacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler hem zenginlik hem de mutluluk sahibi olurlar. Kişi kendisine zenginlik getirecek işlere girdiği gibi bu işlerden de başarıyla sonuç alacağına işaret edilir

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın