Rüyada Astsubay Görmek

Hayır ile tabir edilen rüyalardandır. Rüyada astsubay görmek rüya sahibinin hayatını helal yollardan kazandığını, ahlaklı bir kimse olduğunu işaret eder. Rüya sahibinin devlet kurumlarında hallolması beklenen bir durumu varsa, bu işin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağı rivayet edilir. Memur olarak çalışma hayalleri kuran bir kimsenin böyle bir rüya görmesi, beklediğinden daha yüksek mevkilere ulaşacağını müjdeler.

Rüyada Astsubay Olduğunu Görmek

Böyle bir rüya gören kimsenin devlet kapısında iş sahibi olacağı rivayet edilir. Eğer rüya sahibi meslek sahibi olmayan, eğitimine devam eden biriyse askeri ya da akademik bir kariyere sahip olacaktır.

Rüyada Subay Görmek

Farklı yorumlara sahip olan bir rüyadır. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceği bir ortama gireceğini rivayet eden bu rüya başka bir tabire göreyse meslek hayatındaki başarılara işarettir.

Rüyada General Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin mesleğinde yükseleceği ve yeni bir konumda daha büyük başarılar elde etmesine rivayettir. Genel tabirlerden bir diğeri de rüya sahibinin adaletli ve güçsüzün yanında olan bir kimse olduğunu işaret eder.

Rüyada Komutan Görmek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyasında komutan gören kimsenin, kendi eşrafında itibar sahibi olacağı rivayet edilir. Devlet kapısında bir işi tabir eden bu rüya, rüya sahibinin hem aile bireyleri tarafından hem de tanıdıkları tarafından gurur ve övgüyle anıldığı müjdelenir.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek rüya sahibinin mesleğinde yükseleceğine işarettir. Rüyayı gören kimsenin nüfusu olan güçlü bir kimse olacağı alamet edilir. Başka bir tabire göreyse rüya sahibinin aksilikler, talihsizlikler yaşamadan geçireceği huzurlu bir döneme delalettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın