Rüyada Aşmak

Rüyada aşmak; aşılan duruma göre yorumlanmakla birlikte,  eğer rüya sahibi duvar aştığını görmüşse önüne çıkan engelleri aşacağına delalettir. Bir engel aşılmışsa hayırla yorumlanır. Başarıya ve zorlukların üstesinden gelip düşmanların gözünü korkutmaya işarettir. Rüya sahibinin gördüğü engel aslında kafasındaki soru işaretleri olup bu olumsuzlardan kurtulacağına ve gelecek günlere umutla bakmasına işaret olunur. Aile ve yakın çevreden alınacak büyük desteğe, başarı ve ferahlığa ışık tutar.

Rüyada Dağ Aşmak

Nimet, helal rızık olarak yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi üzgünse ve içinde bulunduğu durumdan hoşnut değilse bu durumun düzeleceğine, üzüntünün geçip sevinçli günlerin geleceğine işaret eder. Ayrıca bir takım rüya yorumcusuna göre ise sırrınızın ortaya çıkacağına ve milletin sizi konuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Yokuş Tırmanmak

Rüya sahibinin gücüne ve aşılmaz görünen durumların üstesinden geleceğine ışık tutmaktadır. Rüya sahibinin verdiği mücadele boşa çıkmayıp emeklerinin karşılığını alacaktır.

Rüyada Yokuşu Arabayla Aşmak

Rüya sahibinin iş ve ticari olarak yolunda giden hayatına işaret etmektedir. Sıkıntılar, borçlar geride kalacak rüya sahibi rahatlayacaktır. Hayatını ve işlerini yoluna koyacak, borçlardan kurtulacaktır.

Rüyada Yokuş Yol Aşmak

Sabırla ve azimle birlikte gelecek güzelliklere işaret eder. Rüya sahibi sabırlı olmalıdır ki isteklerine ulaşabilsin. Zorlukların karşısında dimdik ayakta duran rüya sahibi için sorunlar ortadan kalkacak ve mutlu günler gelecektir. Sadece biraz sabır gösterilmesi gerektiğine işaret etmektedir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın