Rüyada Askeriye Görmek

Rüyada askeriye görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı refah ve güzel günlerden sonra düşeceği sıkıntıya delalet eder. Bu durumda rüya sahibinin sabırlı olması yanlış kararlar almaması ve yapılması gereken en doğru şeyi yapması gerektiği rivayet edilir.

Rüyada Askeriyeye Girmek

Rüyada askeriyeye girmek kişinin iyi yerlere geleceğine, yaşadığı zorluklardan sonra karşısına çıkacak güzel işlere hatta bu kişinin yeni işlerde başarılı olmasına veya kendi işini kurmasına yorumlanır.
Rüyada Askeriye Kapısı Görmek
Rüyada askeriye kapısı görmek kişinin yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bıçak altına yatacağına ancak sonrasında zorlukların üstesinden gelip kendisine yeni bir sayfa açacağına ve güzel şeyler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Askeriye Arabası Görmek

Rüyada askeriye arabası görmek rüya sahibinin hem iş hem de aile hayatında her şeyin yolunda gideceğine, bol ve bereket kazançlarından ardından yapılan hayır işleri ile edilen dualara delalettir.
Rüyada Askeriyede Olmak
Rüyada askeriyede olmak iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin yaptığı işlerde ve projelerde başarısız olacağına, durumu düzeltmeye çalışırken daha büyük sorunların oluşacağına ve sonunda kişinin bu durumla yüzleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu durumlardan dolayı arkadaşlarıyla arasının bozulacağına hatta iflasın eşiğine geleceğine delalettir.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek kuvvete, şan ve şöhrete yorumlanır. Rüyada asker görmek kişinin evinin güvenli olduğuna da işaret eder. Rüyada kendinin asker olması kişinin başarı ve zenginlik için çaba sarf etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüyada asker görmek rüya sahibinin askere çağırılacağı manasına da gelir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın