Rüyada Aşağılanmak

Rüyada aşağılanmak rüya sahibinin saygınlık kazanacağına, çevresindeki kişiler tarafından sevileceğine ve itibar göreceğine, önemli bir kişi olacağına işarettir. Bu rüya sevinç, mutluluk ve itibara yorulmuştur. Rüyayı gören kişinin herkes tarafından beğenilecek ve övülecek işlere imza atacağına, kişilerden hoş ve güzel sözler duyacağına, takdir edileceğine ve kendisine duyduğu güvenin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada Aşağılandığını Görmek

Rüya sahibinin gurur duyulacak, takdir edilecek, övgülere layık olacak işlere imza atacağına, rüyayı gören kişinin çevresinin ve ailesinin kendisiyle gurur duyacağına, kişinin mutluluğuna, sevincine ve itibarına işaret eder.

Rüyada Hor Görüldüğünü Görmek

Rüya sahibinin işlerinin hep yolunda gideceğine, şansın kendisine güleceğine, kısmetli bir hayat süreceğine, güzellik ve iyiliklerle dolu fırsatlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Birini Aşağıladığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yaptığı hatalar ve yanlışlarla itibarını kaybedeceğine, toplum tarafından kendisine duyulan saygıyı yitireceğine, insanların kendisine duyduğu güveni sarsacağına ve iyi imajının son bulacağına, kişilerin gözündeki değerinin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada Aşağılanıp Dışlandığını Görmek

Rüya sahibinin heves ettiği, hayalini kurduğu ve büyük emekler harcadığı bir olayda şansının yaver gitmeyeceğine, beklediği başarıyı elde edemeyeceğine, büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, mutsuzluğa ve bu kötü durumun etkisinden uzun süre kurtulamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Birini Küçük Görmek

Rüya sahibinin hak yoldan ayrılacağına, dini vecibelerini yerine getirmeyeceğine, iyi ve güzellikten ayrılacağına, ahlâkının zedeleneceğine ve kötü sözler sarf edeceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin kötü huylar edineceğine ve kendisine yakışmayan davranışlarda bulunacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Hakan

Rüyamda kalabalık bir yerdeydim. Günlük elbiselerimle içeriye girdim. Herkes bana alaycı bir tavır ile bakarak güldüler. Sonra birden bire üzerimdeki elbiseler değişti. Etrafta dalga geçen insanlar bana saygı göstermeye başladılar. Bu rüyam ne anlama geliyor?