Rüyada Arzu Görmek

Rüyada arzu görülmesi yeni şansların elde edileceğine, geçmişte yapılan yanlış durumlardan ve hatalı kararlardan sıyrılabileceğinize ve yeni fırsatlar ile karşılaşabileceğinize alamettir. Duygusal olarak tatmin olacağı düşünülen kişilerin hayallerinin yeni bir insan ile tanıştıktan sonra gerçeğe dönüşeceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada arzu görmek aynı zamanda kişinin aşırıya kaçmaması ve davranışlarını kontrol etmesi şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Birini Arzu Etmek

Gerçek hayatında tanıdığı bir erkeği arzuladığını rüyasında gören bir kadın için günah işlemek ve istemeden gaflet ile hareket ederek yüz kızartıcı işler yapmak şeklinde yorumlar yapılır. Eğer rüyasında birini arzu ettiğini gören kişi evli ise başka kişiler ile duygusal ilişkiye girecek demektir. Bekar olup bu rüyayı gören kişinin ise birden fazla görüştüğü manası çıkartılmaktadır.
İkili yaşanan ilişkilerde yalan söylemek, karşıdaki kişiyi etkileyebilmek için olduğundan daha farklı davranmak ve neticede tüm yalanların ortaya çıkmasına da bu tür rüyalar işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde kötü duruma düşeceği söylenir.

Rüyada Eşini Arzu Etmek

Helal kazanca sahip olan kişiler bu rüyayı gördükleri zaman hayatlarında doğru yolda ilerliyor demeklerdir. Rüyada eşini arzu ettiğini gören kişinin hangi şartlar altında olursa olsun kendi hayatına taviz vermeden ilerleyeceği söylenir. Bildiği yoldan şaşmayacağı söylenen bu kişiler aile hayatında huzurlu ve sonsuz mutluluk içeren bir döneme giriş yaparlar.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın