Skip to Content

Rüyada Armut Yemek

Rüya sahibini büyük kısmet ve şans bekliyor. Rüyada armut yemek, rüyayı gören kişinin hayatının bolluk içinde geçeceğini de gösterir. Dünya nimetlerinden yararlanacak ve istediği hayata kavuşacaktır. İş hayatında büyük atılımlar gerçekleştirecek olan rüya sahibi kısa süre içinde terfi de edecektir. Günden güne kazancı artacak ve mutlu, zengin bir hayat yaşayacak.

Rüyada Armut Toplamak ve Yemek

Rüya sahibinin iş hayatında büyük başarılar olacak ve yeni girişimlere girecektir. Kişi iş yaşamında altın çağını yaşayacağı gibi aile içinde de büyük huzura sahip olacak. Bolluk ve bereketli günler rüya sahibini bekliyor. Mal mülk edineceği gibi edindiklerini de çok iyi şekilde değerlendirecek.

Rüyada Ağaçtan Armut Koparmak ve Yemek

Rüya sahibi helal yoldan para kazanıyor ve çevresine de yardımlar ediyordur. İş gücü rast gideceği gibi yeni iş kapıları da açılacak. Rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmet ile evlenecek, evliyse hayırlı evlatları olacaktır. Ticari konularda büyük atılımlar gerçekleştirecek ve ailesine de destek olacaktır. Rüya sahibi kafasına koyduğu tüm işleri yapan biridir.

Rüyada Birine Armut Yedirmek

Rüya sahibi haram ve yasaklardan uzak duran biridir. Kazandıklarını helal yoldan çevresine de sunar. Tanıdığı birine armut yedirirse, rüya sahibi o kimseye büyük iyilikler yapacaktır. Tanımadığı birine yedirirse rüya sahibini bolluk v bereket dolu yıllar bekliyor. Bu rüya hayırlı olup rüyayı gören kişinin kısmetinin açık olduğunu da gösterir.