Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak; sıkıntıdan kurtulmaya delalettir. Parasal olarak birilerinden yardım alacağına işaret eder.

Rüyada Olgunlaşmış Armut Toplamak

Maddi anlamda rahata kavuşma olarak yorumlanır. Ufak da olsa kazancınızda artış olacağı parasal konuda borçlarınızdan kurtulacağınızı işaret eder. Rüyayı gören kişi genç ise önünde onu bekleyen aydınlık bir gelecek olduğu, hayatının ilerleyen kısmında parmak ile gösterilecek kıdemli, kültürlü biri olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ham Armut Toplamak

Sağlık açısından kötü günlerin işaretçisidir. Aynı zamanda ham armut toplayan kişinin çevresindekiler tarafından yalan söylenerek aldatılacağını işaret eder.

Rüyada armut görmek

Ferahlıkla yorumlanır. Fakir iseniz size helal yerden rızık geleceği, sıkıntılı günlerinizin son bulacağı. Yaşlı iseniz ömrünüzün tamamlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Mevsimsiz Armut Görmek

Size helal olmayan yollardan para geleceği veya miras düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağaçta Armut Görmek

Aile hayatınızda rahata ereceğiniz mutluluk, huzur sağlık dolu günleri işaret eder. Aklınızda planladığınız, ulaşmak için çaba gösterdiğiniz emelleriniz yakında kavuşacağınız. Emeklerinizin helal olduğu anlamına gelir.

Rüyada Armut Yemek

Kısmete işarettir bekâr birisi iseniz evleneceğiniz. Evli iseniz hayırlı evlatlarınız olacağına işarettir. iş konusunda önlere çıkacağınız yükselişe geçip güzel gelirler ede edeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mevsimsiz Armut Yemek

Haram kazanç elde etmeye işarettir. Bu nedenle parasal konulara sıkıntılar yaşar. Bazı kişiler ailevi konularda sorunlar yaşanacağı, gören bekâr bir kişi ise kendisi için hayırsız olan kaba, ahlaksız bir kişi ile evleneceği şeklinde yorumlar.

Rüyada Armut Satmak

Mülk konusunda yaşanacak sorunlara işarettir. Elinizde olan servetinizin bir kısmını satacağınız parasal konularda zorluk çekeceğinize işarettir.

Rüyada Armut Almak

Karşınıza fırsatlar çıkacak ve bu fırsatlar sayesinde hayalleriniz ve hedeflerinize ulaşacağınıza işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın