Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada arkadaşını hamile görmek iş hayatındaki sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında büyük sıkıntılar yaşayacağına, bunların önüne geçemeyeceğine ve sonunda sıkıntıların artacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin bu sıkıntıları ailesiyle paylaşmasıyla daha büyük sıkıntılar oluşacağına ve kişinin çok üzüleceğine delalet eder. Diğer yandan kişinin rüyasında hamile olarak gördüğü arkadaşına uzaklardan güzel haberlerin geleceğine işaret edilir. Ayrıca hamile olduğu görülen kişinin hayatındaki bütün sıkıntılarından kurtulup çok mutlu olacağına ve işlerinin yoluna gireceğine delalet eder. Rüyada hamile olduğu görülen kişinin karnının büyüklüğü ile bu kişinin getireceği mutluluk ve bereket ilişkilendirilir. Bazı alimler ise rüyada arkadaşını hamile görmeyi, rüya sahibinin yakın zamanda çevresinden birinin hamileliğinin haberini alacağına ya da rüya sahibinin hamile olduğunu öğreneceğine yormuşlardır. Kişinin rüyada hamile birini görmesi bazılarına göre çok hayırlıdır. Evdeki bebek eve gelen bereket şeklinde yorumlandığından rüya sahibine gelecek bolluğa ya da güzel bir habere, müjdeye işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Hamile Olduğunu Duymak

Rüyada hamile olduğu duyulan kişinin işlerinde başarılı olacağına, övülmeye, mevkiye, yüksek miktarlarda para kazanıp, iyi haberler getireceğine delalet eder.

Rüyada Kız Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada kız arkadaşını hamile görmek rüya sahibinin ilişkide artan sorumluluklarını temsil eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin bu sorumluluklarla ilgili sorunları olduğuna ve yakın zamanda bu ilişkiyle ilgili alınacak büyük bir karara işaret eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın