Rüyada Arkadaşa Sarılmak

Güzel günleri tabir eden rüyada arkadaşa sarılmak rüya sahibinin uzun zamandır görüşmediği bir kimseyle dertleşeceğine, arkadaşından destek göreceğine işaret eder. Çaresiz olduğunu düşünecek kadar zor durumda kalan rüya sahibinin alacağı haberlerle keyifleneceği rivayet edilir.

Rüyada Teyzeye Sarılmak

Genel olarak evlenmemiş kimseler üzerinden tabir edilen bu rüyayı bekar bir erkeğin görmesi, huzurun sürekliliğine, temiz, ahlaklı bir kadınla evliliği işaret ederken, bekar bir kadın için kısa bir tanışıklığın ardından gelecek evliliğe delalettir.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Bazı tabircilere göre rüyanızda vefat etmiş birine sarıldıysanız eğer sağlık problemlerinizi ertelemeden, kontrol ettirmeniz gerekebilir. Çünkü hastalığın gelebileceği ve ciddi sorunlara sebep olabileceği tabir edilir. Bunun dışında duygusal problemlere de işaret eden bu rüya sorunların çözülmesi için çok uğraş verileceğine ancak nafile olacağına delalettir.

Rüyada Ölmüş Biri ile Konuşmak

Zararı olmaz diyerek yapılan hataların, zamanı geldiğinde büyük sorunlara sebep olabileceği rivayet edilir. Özellikle bekarların hayatlarını yaşarken, deli dolu, düşünmeden adım atmaları, ilerlemeleri gereken yollardan onları saptırır ve kendilerini kaybetmelerine sebep olabilir. Başka bir tabire göre rüya sahibinin bazı önemli konularda, güven duyduğu kimselerle fikir alışverişi yaparak sorunlarını çözeceğine delalettir.

Rüyada Kucaklaşmak

Güzel rüyalardan tabir edilir. Rüya sahibinin değer verdiği ancak dargınlık taşıdığı kimselerle buluşup soğuk savaşı bitireceğine işaret eder. Dargınlık sebebiyle aklına geldikçe canı sıkılan, huzursuzlanan rüya sahibinin daha sakin ve daha güzel bir döneme gireceği müjdelenir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın