Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyasında bir arkadaşını görmek, başarılı olmaya ve iyi bir kısmetle karşılaşmaya işaret olarak yorumlanır. Rüyada arkadaş görmek, bazı yorumculara göre yalnızlığa yani yalnız başına kalıp hayal ettiğine ulaşamamaya işarettir şeklinde yorumlanır. Rüyasında yeni bir arkadaş bulduğunu, yeni bir kimse ile arkadaşlık kurduğunu görmek, yeni bir işe girmeye veya kendisinin yeni bir iş kuracağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada bir arkadaş görmek iyidir. Ticarette başarı ve iyi talihe işarettir. Arkadaş iyi ise uzun ömre sahip olmaya, arkadaşı fena görmek, bir kimse ile kavga etmemeye, sinirlenmemeye işarettir. Arkadaşla yola çıkmak birinin gizlediği herhangi bir sırrını öğrenmek azminde olduğunuza fakat bunu başaramayacağınıza, arkadaşla rüyada kavga etmek, birisine açtığınız gizli işinizden dolayı pişman olmaya, hasta arkadaş görmek, kazanca, sıkıntıdan kurtulmaya, arkadaşın düğününde bulunmak, aşk oyununun gerçek olacağına, arkadaş cenazesinde bulunmak, son derece ihtiyatlı davranmak gerektiğine, tehlike içinde bulunduğunuza işarettir.

Rüyada görülen arkadaş, kişinin kendi ha­line, tavır ve davranışlarına delâlet eder.

Rüyada görülen iyi arkadaş, uzun ömre; kötü arkadaş ise kavgadan uzak durulması gerektiğine işârettir.

Rüyada arkadaşınızı mutlu gördüyseniz, sizin de mutlu olacağınıza; eğer hasta ve üz­gün gördüyseniz, ondan kötü bir haber alacaksınıza yorulur.

 

Bir yanıt yazın