Rüyada Araba Kazası Yapmak

Rüyada araba kazası yapmak, rüyayı gören kişinin çok güvendiği insanlardan darbe alacağına, hayallerinin yıkılacağına, hüzün yaşayacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişinin hiç aklına gelmeyen olayların başına geleceğine, ummadığı olayları yaşayacağına delalet eder. Rüyada kazada kan görmemek hayırlıdır. Rüyada kan olamayan bir araba kazası yapmak iş yaşamından gelirinin artacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Kazasında Yaralandığını Görmek

Rüyada araba kazasından yaralandığını gören kişi oldukça sıkıntı ve üzüntü yaratacak olan bir haber alacağına bu haber sonrasında ise maneviyatında bir çöküş yaşayacağına delalet edip ayrıca bir dönem sıkıntılı bir süreç yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyada trafik kazası görmek rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağına e felaketlerden küçük zararlar ile kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Araba Kazası Yapan Birini Görmek

Rüyada araba kazası yapan birini görmek ise rüyada görülen kişi tanıdık ise bu kişinin hem malının hem de canının tehlikede olduğuna, kişinin oldukça sıkıntılı bir dönem yaşadığına yada birden bire büyük bir sıkıntıya düşeceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Kazası ile Birine Çarptığını Görmek

Rüyada araba kazası yapıp kazada birisine çarptığını gören kişi hayatından yaptığı bazı şeyler ya da kötü sözleri sebebi ile bazı kişi ya da kişilerden ah alacağına delalet eder. Rüya sahibinin ah alarak işlerinin bozulacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorumlanır. Rüya sahibinin maneviyatının zayıf olduğuna ve öz güveninin de azalacağına rivayet edilir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın