Skip to Content

Rüyada Anons Görmek

Rüyada anons görmek rüyayı gören kişinin bir haber alarak yolla çıkacağına yorumlanıyor. Aynı zamanda rüyada anons görmek rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir dönem sonunda rüyayı gören kişinin alacağı bazı olumlu kararlar sonucunda oldukça iyi işlere adım atacağına delalettir. Bunun yanında anons görmek bazı âlimlere göre ise acı haber almaya da delalet ediyor. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin yakınlarının acılarına ve dertlerini paylaşacağına ve de olanlara destek olacağına da yorumlanıyor.

Rüyada anons görmek bazı tabirlere göre ise rüyayı gören kişin iş yaşamında yeni bir atılım yapmak isteyeceğine ve bu atılım için başvurduğu kaynaklardan yararlanamayarak borç almak zorunda kalacağına ve bu sıkıntılı dönemin sonunda ise oldukça rahat bir hayat tarzına sahip olacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Anons Edildiğini Duymak

Rüyada adının anons edildiğini duyan kişi kendisi hakkında yapılmakta olan dedikoduları öğrenir. Bunun yanı sıra rüyada adının anons edildiğini duyan kişi hakkında dedikodular özel hayatı ve aile hayatını zora sokacak şekilde olacağına ve bu dedikodular sebebi ile de sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet eder. Asılsız olan bu laflar sebebi ile de zor günler geçirmeye işaret eder.

Rüyada Anons Etmek

Rüyada anons etmek anons edilen kişi hakkında yapılacak olan dedikoduya delalet eder. Eğer tanıdığınız bir kişiyi anons ettiğinizi gördüyseniz o kişi ile aranızın açılacağına da yorumlanıyor. Anons etmek genellikle dedikodunun bol olduğu mekânlara gitmeye de yorumlanıyor.

 

Dilara Arslan

Friday 7th of July 2017

Rüyada anons edildim ama ismim soylenmeden edildi bunun anlamı nedir?