Skip to Content

Rüyada Anıtkabiri Görmek

Rüyada Anıtkabiri görmek ülkeyi kan ve gözyaşı ile canını feda ederek kurtarmış olan tüm şehitlere ve ulu öndere karşı minnet duyan kişiye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ülkeyi zorluklar ile kurtaran tüm şehitlere ve Atatürk’e olan bağlılığına da yorumlanıyor. Rüyada Anıtkabiri görmek şehitlere ve büyük öndere dua eden kişiye de delalet eder.

Rüyada Anıtkabire Gitmek

Rüyada anıtkabire gitmek rüyayı gören kişi için şansın geri döndüğüne işarettir. İş hayatında yeni projelere imza atmaya, terfi etmeye, makamda yükselmeye, yeni gelir kapılarının açılmasına ve hayatından başarılara yer açılacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin herkes tarafından tanınan bir olacağına da işarettir. Hayırlı olan kazanç ve bereketle yaşanacağına da yorumlanır.

Rüyada Anıtkabiri Ziyaret Etmek

Rüyada anıtkabiri ve Atatürk’ü ziyaret ettiğini ve orada dua ettiğini görmek ise rüyayı gören kişinin güçlü bir karakteri olduğunu gösterir. Bu güçlü karakteri sayesinde iş hayatındaki sıkıntıları kolaylıkla ve kimseye muhtaç kalmadan çözeceğine delalet eder. Ayrıca bu sıkıntılardan kurtuluşun ardından oldukça iyi kazanç elde ederek rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine de delalet eder.

Rüyada Atatürk’ ü Görmek

Rüyasında Atatürk’ü gören kişi hayatta en çok arzu ettiği ve hayalini kurduğu şeye sahip olacağına işaret olarak kabul edilir.  Bunun yanı sıra iş hayatında olumlu gelişmelere ve getirisi yüksek olan işlere adım atılacağına da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatındaki zorlukların kalkarak şansının döneceğine de delalettir.