Rüyada Anahtarlar Görmek

Rüyada anahtarlar görmek hayra alamettir. Rüyasında birçok anahtar gören kişinin mevkisinin artacağı, başarılarının katlanacağı söylenir. Rüyada anahtar gören kişi bu anahtar ile bir yerin kilidini açıyorsa bir dileği gerçekleşir ve kapalı olan kısmetleri açılır. Elindeki anahtarla bir yeri kilitlediğini görmek ise tam tersi şeklinde yorumlanır. Azalan şansa, kapanan kısmete ve arzuların olumsuz neticelenmesine işarettir.
Elinden anahtar düşürdüğünü görmek kişinin Allah rızasından uzaklaşmasına, ibadetlerini aksattığına ya da gönülden yapmadığına delalettir. Rüyada görülen anahtar tek başına çok hayırlı manalara gelir. Çokça anahtar da bu hayırların katlanması ve çoğalması demektir.

Rüyada Anahtar Kaybetmek

Rüyada anahtar kaybettiğini görmek eğer rüya sahibi kadın ise kocasıyla yaşayacağı problemlerin ve tartışmaların habercisidir. Bu rüyayı gören bir erkekse, ev değiştirecek demektir. Bu evinden ayrılmak manasına da gelebilir.

Rüyada Anahtar Aramak

Rüyada anahtar aramak kişinin müşkül durumda kaldığı bir konuyla ilgili çare aradığı manasındadır. Rüya sahibi bu zor durumu atlatmak için ona destek olacak bir kimseye ihtiyaç duymaktadır.

Rüyada Anahtar Almak

Rüyada anahtar almak sıkıntılı ya da stresli durumların aşılacağına, beklenen bir haberin hayırla geleceğine, bir başarıya imza atılacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin sağlık problemleri varsa, bunlardan kurtulup sıhhatle yaşayacaktır.

Rüyada Anahtar Vermek

Rüyada anahtar vermek genelde maddi sıkıntıların son bulacağı şeklinde yorumlanır. Kişi eğer borçluysa borçlarını ödeyecek, parasını yetiremiyorsa zam alacak ya da beklenmeyen bir kazançla düze çıkacaktır. Şartlar ne olursa olsun madden feraha erecektir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın