Skip to Content

Rüyada Altına Yapmak

Rüyada altına yapmak hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Bu rüyayı kısa süreli olumsuz bir duruma işaret eder. Buna göre bu rüyayı gören kişi ya da çevresinde çok sevdiği biri bir iftiraya uğrayabilir. İstemediği utanç duyacağı bir durum yaşayabilir. Yaşanacak durum çok büyük olmasa da kişinin yaşamını olumsuz anlamda etkiler. Kişi olaylardan elem duyar. Bu rüyanın bir diğer anlamı ise kişinin verdiği sözden döneceği anlamına gelir.

Rüyada Altına Kaçırmak

Kişi eğer rüyasında altına kaçırdığını görür ise bu rüyayı gören kişi kendi sorumlulukları dışında aldığı diğer sorumluluklar için aşırı derecede endişe ve kaygı duyar. Almış olduğu sorumluluğu fazlası ile kafasına takar yani bu rüyayı gören kişi bu konuda takıntıları olan bir kişidir.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Kişi eğer rüyasında altına işediğini görür ise bir süre olumsuz şeyler yaşayacağına ve bir olay karşısında haksız olan kişinin saflarında yer alacağından büyük olayların olmasına neden olacağına, ortamdan kavga gürültünün eksik olmayacağına işaret eden bir rüyadır.Bir süre bu kişinin yaşamında olaylardan dolayı stres eksik olmaz.

Rüyada Altına Büyük Tuvaletini Yaptığını Görmek

Kişi kendisini rüyada altına yaptığını görürse yapmış olduğu hataları düzelteceğine, yanlışının farkına varacağına ve artık doğru, düzgün bir biçimde yaşayacağına işaret eden, olumlu olarak değerlendirilen bir rüya olup, kişinin dert ve sıkıntılarından arınacağına işaret eder.