Rüyada Altın Vermek

 Rüyada altın, gümüş ve para benzeri görmek, dünya nimetleri ile meşguliyet ile tabir edilir. Rüyada altın görmek kazançlı bir işe sahip olmaya, maddi sıkıntılardan kurtulacağınıza, sağlıklı ömür süreceğinize işaret ederken rüyada altın vermek elinizden çıkacak maddi bir külfete veya yüklü bir borçlanma içine girebileceğinize işaret eder. Bazı tabirler rüyada birine altın vermenin şan ve şe­refi arttıracağını, maddi sıkıntı ve dertlerden kurtulup rahatlanacağını da belirtir.

Rüyada altın vermek kişinin dedikodu yaptığına, istemeden başkalarının yaşamına kötülük eden sözler ve davranışlarda bulunmaktan duyulan pişmanlığa, işaret eder. Rüyada birine altın verdiğini görmek zulüm etmeye, artık yaşamayan bir kimsenin altın verdiğini görmek üzüntüden kurtulmaya, birisinden verilen altını almadığını görmek sıkıntı çekmeye yorulur.

Rüyada Birisinin Altın Verdiğini Görmek

Rüyada altını başka birinin elinde görmek, altını tutan kişinin iyi bir hayat yaşadığını gösterir. Rüyada birisinden altın almak, devlet kapısında önemli mevkilere gelineceğine, çok önemli yardımlar görüleceğine, faziletli bir adamın etkisinde kalmaya, altını sayarak birisine vermek ise ani ve kısa süreli bir hastalık geçirileceğine işarettir.

Rüyada Altın Dağıttığını Görmek

Kişinin rüyasında birilerine altın dağıttığını görmesi, elinden çıkacak paraya, üzerinde olan borçlarını ödeyeceğine, feraha kavuşacağına yorumlanır. Kişinin kendisini kalabalık bir ortamda veya halk topluluğu içinde, altın dağıtır iken görmesi, çevresindeki insanlara maddi olarak yardımda bulunulacağını, çok büyük sevap kazanılacağını müjdeler.

Rüyada Kese İçinden Altın Vermek

Rüyada kese veya cüzdan içerisinde altın olduğunu görmek başka birine veya birilerine ait emanet veya ve sırlara işarettir. Rüyada bir kese içinde altın görmek, kazanç ve hayırlı işlere, kesenin boşalmış olduğunu görmek ise büyük zarara, iflasa delâlet eder. Rüyada kese içinden altın vermek sakladığınız sırlara ihanet edeceğiniz ve sırrını sakladığınız kişilerin zararına sebebiyet vereceğiniz şeklinde tabir olunur.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın