Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı düzenli hayatı temsil eder. Rüya sahibinin hayatındaki bu düzenin dışına çıkmadan yaşadığına, disiplinli, zamanla yarışan, dürüst ve mert biri olduğuna işaret eder. Bazen de bu rüya üstesinden gelinecek sıkıntılara, hayatta yaşanacak sancılı bir sürece, haksızlık ve başarısızlıklara yorumlanır. Rüya sahibinin kötü bir dönemden geçeceğine ve bu dönemde büyük zorluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Altın Saat Takmak

Rüyada altın saat takmak rüya sahibinin dakik ve zamanın öneminin farkında olan, düzenli çalışmaya özen gösteren, çalışkan, başarılı, güzel ve faydalı işler yapan ve başkalarının yardımına koşan biri olduğuna işaret eder.

Rüyada Altın Saat Almak

Rüyada altın saat takmak rüya sahibinin yaptığı işlerde elde edeceği başarılara, yaşam standartlarının yükselmesine ve bunların getirdiği mutluluğa ve refaha işaret eder. Rüya sahibinin hediye olarak altın saat alması ise hayatını değiştirecek, onu çok sevindirecek, havalara uçuracak kadar büyük bir haber olarak yorumlanır.

Rüyada Altın Saat Vermek

Rüyada altın saat vermek, verilecek büyük ve hayırlı haberlere yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sevdiği birine çok büyük bir müjde vereceğine ve onu çok mutlu edeceğine delalet der.

Rüyada Altın Saat Satın Almak

Rüyada altın saat satın almak rüyada alınan saatin maddi ölçüsüyle orantılı olarak rüya sahibine gelecek kazanca işaret eder. Rüyada alınan ucuz saat yanlış kararlara, yatırımlara ya da gelecek paranın azlığına yorulurken; rüyada satın alınan pahalı saat gerçek hayatta gelecek yüklü bir kazanca işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın