Rüyada Altın Kaybetmek

Gün içerisinde etkilendiğiniz olaylar ya da çok rutin gerçekleşen olaylar rüyalarınıza girebilir. Sınırsız olan rüya aleminde her gün farklı rüyalar görmeniz muhtemeldir. Rüyada altın kaybetmek hayra delalet etmeyen rüyalardandır. Rüya sahibinin altın kaybetmesi kazancındaki ani düşüşleri, kazancındaki zaman içerisindeki azalmaları ve bereketsizliğe dair yorumlanabilir. Sıkıntılı bir döneme gireceğinin habercisi olan bu rüya aynı zamanda mal varlığındaki azalmalara da yorumlanabilir. Ev ve ya arabası var ise satacağına dair yorumlar yapılabilir.

Rüyada Altınlarını Düşürmek

Bu tarz rüyalar gören rüya sahiplerinin bir işe ya da bir mala sahip olabilmesi için biraz çabalaması gerekli olduğu şeklinde yorumlanabilir. Üzerinde çok fazla konuşulmuş ya da şaibeli bir eşyayı uzun uğraşlar sonunda elde edeceğiniz veya elinizden tekrar kaçıracağınıza dair yorumlanabilir. Rüyanızda başka birinin sizin altınlarınızı düşürdüğünü görmek kişinin kıskançlığına delalet eder. Kimi yorumculara göre rüyada altınlarını düşürmek kişinin kendi nefsine yorumlanır. Hırslı ve kindar bir kişiliğin göstergesi sayılan bu rüyalar bilinçaltınızda kalan gün içerisinde yaşadığınız olaylarda olabilir.

Her rüyada dini bir yorum aramak kimi zaman doğru olmayabilir. Bilinçaltınıza yer eden olayları rüyanızda görmeniz muhtemel bir durumdur. Ya da karmaşık ve size saçma sapan gelen rüyalarınız derin anlamlar taşıyabilir bu nedenle rüyaların yorumlanması ve tabirleri çok önemlidir. İlk yorum rüyanızın gerçekçiliği hakkında ön fikir almanızı sağlar. Hatta kimi zaman gelecekten haberler taşıyan rüyalar görebilirsiniz.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın