Rüyada Altın Bilezik Takmak

Rüyasında altın bilezik taktığını gören kişilerin gönül ilişkisi içerisinde olduğu sevgilisinin aslında çok sadık bir insan olduğu ve bu sebepten dolayı sevgilisini de çok sevdiği alamet edilir. Ayrıca rüyayı gören kişinin aile hayatında ise tanımadığı uzak bir akrabasından ona yüklü bir miras kalacağı alamet edilmektedir. Rüyada altın bilezik takmak ve altın bilezik görmek kişinin iş hayatında kazanacağı parayı ve malı fakir insanlara harcamasından dolayı Allah’ın ona daha fazla bereket ve bolluk sağlayacağı söylenmektedir.

Rüya sahipleri iyi ve dürüst birer insan olduklarından dolayı iyi bir erkek evlat sahibi olacağı da rüyada altın bilezik görmenin karşılığıdır.

Rüyada Altın Bileziği Kolundan Çıkartmak

Rüyada altın bir bileziği kolundan çıkarttığını gören rüya sahipleri, yapacakları büyük bir hata sebebiyle sevdiği ve değer verdiği bir eş, dost ya da akrabalarından birisi ile kötü bir şekilde küsecektir. Bu konuda ayrıca rüyasında altın bileziği kolundan çıkarttığını gören kişiler büyük bir pişmanlık içerisine gireceklerdir.

Rüyada Altın Bilezik Kırmak

Rüyasında altın bilezik kıran kişilerin iş hayatında yoğun bir stres ve baskı altında olduğu, iş yerinde ve evindeki temizliğine ve beslenmesine özen göstermemesinden dolayı ciddi bir rahatsızlığa yakalanacağı söylenmektedir. Bu sebeple kişiler rüyasında altın bilezik kırdıklarını gördüklerinde iş ve özel hayatlarında parasız ve sıkıntılı zamanlar yaşayacaklarına delalet edilir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın