Rüyada Allah’a Yalvarmak

Rüyada Allaha yalvarmak rüya âlimleri tarafından çok istediğiniz ve kısa zamanda olması için dua ettiğiniz şey için çok daha fazla çabalamanız gerektiğini gösterir. Çoğu rüya alimine göre rüyada Allaha yalvarmak kullar için önemli bir simge ve ciddiye alınması gereken bir işarettir.

Rüyada Allah’tan yardım istemek ise artık içinde bulunduğunuz durumda başınıza gelen olaylar sonrası kendinizi çaresiz hissettiğiniz ve çözümden uzaklaştığınız anlamına gelir. Rüyada Allah’tan yardım isteyenler gerçek hayatta insanlardan ve hayattan umudu kesmiş olabilir. Artık yaşadığı sorun için bir çıkar yol bulamıyor olabilir.

Rüyada Allahtan af dilediğini görmek yaptığınız şeyden dolayı özür dilediğiniz kişinin sizi affedeceği ve ilişkinizin eski güzel günlerine döneceği anlamına gelir. Rüya âlimleri bu rüyayı görenlerin üzdüğü kişiden gidip af dilemesi ve pişmanlığını en içten sözlerle anlatması gerektiği konusunda fikir birliğine varıyorlar.

Rüyada karanlıkta dua etmek kötü bir zamandan geçeceğinize ancak Allah’ın yardımı ile bu kötü zamandan kısa zamanda çıkacağınıza ve çok daha güzel günler göreceğinize delalettir. Eğer karanlıkta dua ederken sürekli aynı duayı tekrarlıyorsanız bu zorlu sürecin uzun zaman alacağına, sizi yoracağına ve benzer sorunlarla uzun süre uğraşacağınıza delalettir.

Rüyada Allah’tan dilek dilemek çok istediğiniz ve uzun zamandır ulaşamadığınız şeylerin kısa zamanda sizin olacağına delalettir. Rüya âlimleri bu rüyayı görenlerin kısa sürede müjdeli haberler alacağı ve iyi bir aile hayatı yaşayacakları konusunda hemfikirler.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın