Rüyada Alkışlamak

Rüyada alkışlamak, rüyayı gören kişinin yakın zamanda ortaya çıkardığı projeleri ya da uzun zamandır devam eden işlerinin sonunda kazanç getireceğine, yaptığı işten ve sonuçlarından dolayı gururlanacağına ve de uzun bir süre aynı işi yapmaktan keyif alacağına delalet eder.  Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüyada alkışlandığını görmek, rüyayı gören kişinin dış görünümüne önem veren biri olduğuna ve etrafı tarafından takdir edildiğine tabir edilir.

Rüyada Birisini Alkışladığını Görmek

Rüyada birisini alkışladığını görmek, rüyayı gören kişinin bir arkadaşına ya da akrabasına bir iş için söz verdiğine ve bu sözünü de yakın zaman içinde gerçekleştirmesi, sözünü tutması gerektiğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin sözünü tutmadığı takdirde sonucunda üzüntü yaşayabileceğine tabir olunur.

Rüyada Alkışlandığını Görmek

Rüyada alkışlandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde gerçekleştireceği projeler ya da atacağı adımlar sonucunda başarı elde edeceğine, güzel kazanımlar ve kazançlar elde edeceğine yorumlanıyor. Bu kazançlar sayesinde de daha büyük yatırımlar yapmaya da tabir olunur.

Rüyada Cenazeyi Alkışladığını Görmek

Rüyada cenazeyi alkışladığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde bulunan ve tutarsız davranışları ile dikkat çeken birisi ile bir iş yapmak durumunda kalacağına delalet eder. Uyarıcı nitelikte olan bu rüya özellikle rüya sahibinin iş yapacağı kişi ya da kişilere karşı daha dikkatli olması konusunda dikkatli olunması gerektiğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!