Rüyada Alın Görmek

Eğer rüyanızda alın görüyorsanız korkmanızı gerektiren bir durum olmadığı gibi tam tersi hayırlara işarettir. Rüyada alın görmek, kişinin şerefli ve haysiyetli bir yaşam süreceğine, onurundan asla ödün vermeyeceğine işarettir. Rüyasında alın gören kişinin itibarı ve saygınlığı gün geçtikçe artar, maddi sıkıntıları var ise sona erer ve maddi açıdan daha yüksek yerlere gider, makamı yükselir, keza aynı şekilde manevi açıdan da mertebesi yükselir.

Rüyada Büyük ve Geniş Alın Görmek

Kişi rüyasında büyük ve açık alın görüyorsa o zaman bu şunu gösterir: Kişinin bahtı daima açık olacak ve şansı her daim yaver gidecektir. Kişi geniş alın gördüyse işleri her dem yaver gider, şansızlık diye bir şey ile karşılaşmaz, su gibi tüm yaşamı akar gider, problemler yakınına yaklaşmaz.

Rüyada Küçük ve Dar Alın Görmek

Kişi rüyasında küçük ve dar alın görüyorsa o zaman bu şunu gösterir: Kişinin amacına ulaşmak için geçtiği yollarda bir takım sıkıntılar ile karşılaşacağına ve hedefine ulaşana dek bir takım zorluklar ile mücadele etmek durumunda kalacağına işarettir.

Rüyada Alında Secde İzi Görmek

Kişi rüyasında alnında secde izi görüyorsa bu da şunu ifade eder: Kişi uzun ve hayırlı, sorunsuz bir ömür yaşayacaktır. Dini açıdan her dem güçlü olacaktır. Ahiret yaşamını düşünerek hareket edecektir.

Rüyada Alında Leke Görmek

Kişi rüyasında sebebini bilmediği koyu bir leke görürse sebebini bilmediği onurunu ve haysiyetini küçük düşürecek bir durum ile karşılaşacağına işarettir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın