Rüyada Âlem Yapmak

Rüyada âlem yapmak tatsız bir olay ile yorumlanıyor. Rüya sahibinin tatsız bir olay yaşayarak sıkıntılı zaman geçireceğine delalet eder. Rüyada âlem yapmak aynı zaman da dedikodu olarak da yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi hakkında söylentilerin çıkması ya da çeşitli dedikodular için malzeme olacak olan olayların yaşanması anlamında da yorumlanır.

Rüyada Eğlendiğini Görmek

Rüyada eğlendiğini görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda sıkıntılı bir sürece gireceğine ve bu sebep ile de bir dönem psikolojik olarak sarsılacağına da delalet eder. Rüya sahibinin sıkıntılı dönem sonucundan eve kapanmasına ve kimseyle görüşmek istememesine de yorumlanır.

Rüyada Eğlence Mekânı Görmek

Rüyada eğlence mekânı görmek rüyayı gören kişinin çevresine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinde hileli işler ile uğraşan ve fesat insanların varlığına delalet eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanların kötülük yapmaktan zevk alan insanlara da işaret eder.

Rüyada Dans Etmek

Rüyada dans etmek rüyayı gören kişinin hayallerine ve isteklerine kavuşamayacağı yönünde yorumlanıyor. Rüyada dans etmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıyor. Rüyasından dans ettiğini gören kişinin kısmeti kapanır ve şansız bir dönem girer.

Rüyada Eğlenceli Yer Görmek

Rüyada eğlenceli yer görmek rüyayı gören kişinin dünya işlerine fazla bulaştığına ve çevresindeki vefasız ve fesat olan kişilere fazla umut bağlamaya da delalet eder. Rüya sahibi bu durumların sonucunda sıkıntılı zamanlar yaşayıp, şanssız bir döneme gireceğine de delalet eder.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın