Rüyada Aldatma Görmek

Rüyada aldatma rüyaları iyiye yorulmaz. Rüyada aldatma görmek rüya sahibini hatalara sürükleyecek işler yapacağını gösterir. Güzel huyları değişecek ve bir dönem kötü düşünceler içerisinde olacaktır. Dünya yaşamına ağırlık verecek olan rüya sahibi hırsı yüzünden birçok şeyi kaybedecek.

Rüyada Eşini  Aldattığını Görmek

Rüyayı gören kişiyi huzursuz günler bekliyor. Endişelenecek ve korkular içinde kendini bulacak. Rüyada aldatma görmek rüya sahibinin sonradan pişmanlık duyacağı işler içine gireceğini gösterir. Yapacağı bazı işler yüzünden hayatı karışacaktır. Açıklarını gizlemeye çabalarken daha çok çıkmaza düşecek.

Rüyada Aldatıldığını Görmek

Rüyada aldatılmak iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi şeytana uyacak ve haksızlığa düşecek. Diğer yorumu ise kişiyi güzel günler beklemekte ve hayırlı işler yapacağını göstermektedir. Çevrenizde olan biri sizin kuyunuzu kazmakta. Bunun farkına varacak ve o kişiden uzaklaşacaksınız. O kişi tarafından iftiraya maruz kalabilirsiniz.

Rüyada Aldatan Eşini Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanı çoktur. Rüya sahibinin mutluluğuna göz dikmiş kişiler vardır. Bu kişiler yuvasını dahi bozacaktır. Rüyada erkeğin aldatmasıda aynı şekilde iş ve aile hayatınızda olumsuzluklara tabir edilir. Yaşamınızın bir dönemi çalkantılı geçecek ve pişmanlık duyacaksınız. Düşünmeden attığınız adımlar sonradan hayatınıza kötü şekilde girecek ve sizleri etkileyecek. Rüyada kadının aldatması da aynı şekilde yorumlanır. Aldatma rüyaları genel anlamda kişinin bunalımda olduğunu ve işlerinin karıştığını gösterir. Kişi çıkmazlardan kurtulmak istiyordur.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın