Rüyada Akıntı Görmek

Rüyasında akıntısının geldiğinin gören kadın, kişinin yaşadığı sıkıntı sonrası sahip olmak istediği güce, dirayete sahip olacağına delalettir. Başarısızlığın sona erip kötü günlerin geride kalacağını işaret ettiği rüyada rüyaya gören kadının yapacağı yatırımlarda büyük oranda paralarda para kazanacağına ve gayrimenkule yatırım yapacağına işaret edilir.

Rüyada Akıntının Geldiğini Görmek

Rüya ile ilgili bilinen tabirlerden birisi de kişinin başarılı bir iş yaşamında sahip olmak içi n yaptığı seyahatlerde uzaklara karşı özlem sona erecektir.

Rüyada Akıntıya Kapılmak

Rüyasında akıntı kapıldığı gören kişi yaptığı davranışlardan dolayı kendisinin yanında kimsenin kalmayacağını işaret eder. Kimseye güvenmeyen kendi istekleri doğrultusunda büyük hatalar yapan kişinin yanlış tercihler içerisinde olduğuna delalet eden rüya sahibi, kendisine destek olmak, yanında olmak isteyenlere karşı da son derece kırıcı olduğu anlaşılır.

Rüyada Su Akıntısı Görmek

Rüyasında su akıntısı gören kişi, yapmış olduğu yatırımlarla elde ettiği kazancın yatırımlara ve mal varlığına katlayacağına, sevdiklerinizle bir araya gelerek eğleneceğinize ve sevindirici haberler almaya devam edeceğinize delalet edilir.

Rüyada Bir Şeylerin Akıntıya Kapıldığını Görmek

Rüyasında bir şeylerin akıntıya kapıldığını gören kişi, özellikle iş yaşamında yapılan yanlış davranışlardan dolayı iflas etmek üzerinde olacağını, yapacağın mantıklı çalışmalar neticesinde bu iflas kurtulabileceğine yorumlanır. Rüya ile ilgili ifade edilen tabirlerden birisi de sevdiğiniz kişiyi yakın zamanda kaybeden olmanız ve bu boşluğu kapatamayacak olduğunuza işaret edilir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın