Rüyada Akbaba Görmek

Rüyada akbaba görmek, genellikle üşengeç bir erkeği ifade eder. Oldukça temel olan kişi her şeyi önüne ister, yemek verilmez ise aç kalır o kadar da üşengeç biridir. Rüyada akbaba görmek bazılarına göre de uğursuzluk anlamına gelir.

Rüyada Akbaba Öldürmek

Rüyada akbaba görmek uğursuzluk sayılıyorken akbaba öldürmek ise bunun tam zıt olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kararlılığı sayesinde iş hayatında yükseleceğine ve özel hayatında da mutlu olacağına işaret eder. Duruşu sayesinde de rüyayı gören kişiye imkan sağlanacak şeklinde delalet eder.

Rüyada Akbaba Tutmak

Rüyada akbaba tutmak rüyayı gören kişinin zor şartlarda ve çok yorularak elde edilecek olarak yorumlanıp bu geliri de keyifle yeneceğini işaret eder.

Rüyada Akbaba Sürüsünü Görmek

Rüyada akbaba sürüsü görmek rüya sahibinin borcunu kapamasına işaret eder. Bunun yanı sıra akbaba sürüsünü rüyasında gören kişi oldukça kazanç sağlanacak olan bir iş için borç aramaya da delalettir.

Rüyada Akbabanın Saldırması

Rüyada akbabanın saldırması rüya sahibinin bazı kişiler ile kavga edebileceği, fikir ayrılığına düşebileceğine işarettir. Rüya sahibi bu münakaşa ya da fikir ayrılığı sebebi ile bazı kişi ya da kişiler ile yol ayrımına da girebilir.

Rüyada Akbabanın Yavrusunu Görmek

Rüyada akbabanın yavrusunu görmek rüya sahibinin ne zamandır ağır giden işini işaret eder. İşin ağır gitmesi sonucunda büyük kazanç elde edilecek olmasına da delalet ediyor.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın