Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk görmek fazlası ile duygusal, hassas ruhlu bir insana işaret eder. Rüyada bir çocuğun ağladığını görmek, hayatınızda size karamsarlık yaşatan olumsuz durumların, hisleriniz üzerindeki tesirine yorumlanır. Zorlanacağınız bazı işlere gireceğiniz ve yaşayacağınız her sıkıntıya rağmen yakın bir zamanda feraha, iyi hale geleceğinize delalet eder.

Rüyada ağlayan çocuk görmek rüya sahibinin hayır işleri ile meşgul olacağına, birilerini sevindirecek olduğuna ve çevresinde sevdiği dostlarının, yakın kimselerin hayır duasını alacağına işaret sayılır. Üzülerek ağlayan, gözyaşına boğulmuş bir çocuk görmek sizden yardım uman kişinin varlığına ve bu muhtaç kişiye madden manen yardım etmeniz gerektiği şeklinde uyarı içeren bir rüya olduğuna tabir edilir.

Rüyada Çocuğu için Ağladığını Görmek

Rüyasında kendi çocuğu için ağladığını gören kişi, sevinç için ağlıyor ise hayırlı bir haber alacağına, eğer kötü bir hal için ağlıyor ise o ailenin başına bela geleceği ve sıkıntılı günler yaşayacağı şekline de yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Bir Çocuk Sevdiğini Görmek

Hayırlara vesile olan, çok güzel bir rüyadır. Kişinin dinen ve kalben huzura erdiğine, merhameti ve asaleti ile Allah’ın takdirini kazanacağına yorumlanır.

Rüyada Anne ve Babanın Ağladığını Görmek

Rüyada annenin ve/veya babanın ağladığını görmek kimi yorumlarda üzüntü ve keder içinde olduklarına, kimi yorumlarda da sevineceklerine, ömürlerinin uzayacağına, sağlık ve afiyete yorumlanır. Uzaktaki ailenizin, anne babanızın ağladığını görmek sizi hasretle beklediklerine de işarettir.

Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada ağladığını görmek, üzüntülerini, korkularını veya düş kırıklıklarını üzerinden atmak isteyen rüya sahibinin genel durumunu resmeder. Rüyada çok üzüldüğünü ağladığını gören kişi, yaşadığı gerçek hayatında sevinecektir. İslami rüya tabirlerinde de rüyada ağlamak hayırlıdır, güzel gelişmelerden haber almaya yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Yaren

Rüyamda uçakla biri salıncağa çarpıyor ve halat gibi bir şey de yukarıda askıda kalıyorum. Askıların yuvasından çıkıyor ve aşağıya atlıyorum. Çocuklarımı salıncaktan indirmek için uyandırıyorum ve oğlumu kurtarıyorum ama kızım korkuyla salıncağa atlıyor ve hareket hâlindeki salıncağın demirinin arasına kafasını sıkıştırıyor ve korkudan ağlıyor. Onu kurtarmaya çalışıyorum ama korkup telaşlanıyorum. Yorumlar mısınız?

Merve

Rüyamda bir kız bir erkek çocuğum varmış. Ben de hastayım yatıyorum. Kız çocuğumu kucağıma verdiler. Geliyor ama erkek çocuğum ağlamaya başladı. Ben de çocuğu elden ele gezdirdiler. Doğru düzgün büyütemedim. Çocuk annesini tanımıyor diyorum.