Rüyada Ağlayan Bebek Görmek  

Rüyada ağlayan bebek görmek yaptığınız önemli ve hayırlı işler neticesinde, değer verdiğiniz aile büyüklerinden veya patronunuzdan tebrik alacağınıza ve güzel sözler duyacağınıza yorumlanır.  Bu övgüler daha çok çalışmanız ve performansınızın yükselmesi için sizi motive edecek, moralinizin yüksek olmasını sağlayacak bu nedenle hem iş hayatınızda hem özel hayatınızda daha çok sorumluluk yükleneceğiniz, aile içinde daha çok hürmet görüp, sayılıp, sevileceğiniz anlamına gelir. Çevrenizde yardıma muhtaç, sıkıntıda olan kişiler varsa onlara yardım edeceğinize koruyup kollayacağınıza, hayır işlerine yöneleceğinize işaret eder.

Rüyada Ağlayan Kız Bebek Görmek

Haneye bolluk bereket geleceğine, hayırlı kısmet kapıları açılacağına, sağlıklı, huzurlu günlerin arifesinde olunduğuna işaret eder. Kız çocuğu, şan, şöhret, sosyal statünün yükselmesi anlamına gelir.  Eğer rüyayı gören bebek bekliyorsa erkek çocuğu olacağına yorulur.

Rüyada Ağlayan Erkek Bebek Görmek

Bir süredir içinde bulunulan sıkıntılı günleri sona erdirecek müjdeli haberlerin geleceğine delalettir. Daha fazla sorumluluk, yenilikler, beklenmeyen değişiklikler şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin kız çocuğu sahibi olacağına da işaret eder.

Rüyada Bebek Ağlaması Duymak    

Ağlayan bebeğin sesini duymak, yaşanılan sıkıntı ve sorunlardan dolayı içe kapanmış olmayı, sorunlarla yüzleşmektense kendi içinizde halletmeye çalıştığınızı gösterir.  Size üzüntü veren kişilerle aranızı açtığınızı, moral bozucu, düşük enerjili kimselerle görüşmektense kendi iç dünyanıza yöneldiğinizi bunun size olumlu getirileri olacağını ve sorunlardan uzaklaşacağınızı işaret eder.

Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak

Sıkıntısı olan bir kişinin derdine dermen olacağınıza, onunla ilgilenip şefkat göstereceğinize işaret eder. Ayrıca ailede yaşanabilecek problemlerde öne çıkıp barıştırıcı, yol gösterici bir konumda olacağınıza yorumlanır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın