Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Eğer rüyada ağızdan kan gelmesi gördüyseniz, mevkii ve makam olarak yükseleceğinize işarettir. Yeni bir işe başlamışsanız işinizi başarıyla bitireceğinizi, iş hayatınız da yükselebileceğinizi delalet eder. Eğitim gören bir kişiyseniz eğitiminizi başarıyla tamamlayacağınızı ve sonunda sizin için iyi olacak bir işe başlayacağınızı gösterir. Bekârsanız evleneceğinize, evliyseniz evliliğinizin daha da mutlu olacağınızı işaret eder. Rüyada ağızdan kan gelmese yorumcular tarafından farklı farklı yorumlana bilir. Ancak bu rüya geneli itibariyle hayırlı denen rüyalardandır.

Başka bir rüya yorumcusunun görüşüne göre ağızdan kan gelmesi herkesten saklanan bir sırrın ortaya çıkması anlamı taşır ve ya ailesinden biri tarafından kötü sözler işiteceğine, kırılabileceğine ve hatta o kişi ile kırgınlıklar yaşayabileceğine dair yorumlanabilir.

Rüyada Ağızdan Kan Kusmak

Rüya sahibinin rüyada ağızdan kan kusmak görmesi geçmişinde yaşadığı olaylara yorumlanabilir. Daha önce tartıştığı biri ya da küstüğü birinin kalbini tekrar kazanması gerektiği, ah almışsa özür dilemesi gerektiği anlamına gelir. Geçmişte yaptığınız hatalar sebebiyle aklınızdan çıkmaması ve vicdan azabı çektiğiniz şeklinde yorumlanan rüya da gerçek hayatta böyle bir yaşadınız mı kendinizi sorgulamanız gereklidir.

Başka bir yorumcuya göre kan kusmak hastaysanız hastalığı üzerinizden atacağınız, rahat sağlıklı ve huzurlu bir hayata kavuşacağınız anlamına da gelir. Kanın ağızdan çıkması rahatı ve sağlıklı yaşamı simgeler. Genel olarak hayırlı sayılan bu rüya şerre yorumlanmamalıdır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Kagan

merhabalar, sizi Azerbaycandan takip ediyorum, burdan size kardeş halkınızdan sevgi ve selamlarımı iletiyorum. Benim üniversite arkadaşım rüyasında benim sınıf odasında ağzımdan kan geldiğini, daha sonra kan kusduğumu, yere uzatdıktan az sonra kendime geldiğimi gördüğünü söylemiş. Sizce bu neye işaretdir? Sitenizde yazdıklarınızın hepsi uygun geliyor diye kafam biraz karıştı. Ben birinin kalpini kırmışım, beni bağışlamıycağını söyledi, çok uzun zaman değil, yakınlarda. Bunun için de Allahtan bağışlanmamı istiyorum her gün. İyi durumda olduğum sanılmaz. ve de bekarım bir kızla nişanlanmak üzereyim. Herkesten sakladığım sırrım da üzdüğüm insanla alakalı və sırrımın açığa çıkması rıskı en çok sıkıntıya girdiyim durum. Sırrımın açığa çıkması kendimin ve yakınlarımın başını belaya sokabilir. İş hayatımda yükseliş de olabilir, İlçemizde küçük devlet görevlisiyim. Sağlıkla bağlı ciddi problemim olmasa da geçen yıl kafamdakı et benini uzman tarafından lazerle yok ettirdim. 2 gündür kafamın o belgesinde hafif şişme hissediyorum. Tüm bu olaylar son 10-15 gün içerisinde oldu ve beni çok rahatsız etti. bunlarla ilgili yorumlarınızı e posta adresime gonderirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🙂

Sakine

Selamlar..rüyamda bilmediğim bi yerde çıplak ayak wc ye giriyorum ayağımda terlik felan yok buyüzden idarle basıyorum bu durumdan rahatsız oluyorum ayklarım hep bi başlasının şdralinr bulaşıyo vazgeçiyorum yapmadan çıkıyorum çıkarkende ayağım kayıyor tutunuyorum düşmüyorum..yam çıkıyorum ağzıma bi ağız dolusu kan geliyo bi kaç defa kan tükürüyorum lavaboya..yorumlarsanız teşekkürler