Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi

Eğer rüyada ağızdan kan gelmesi gördüyseniz, mevkii ve makam olarak yükseleceğinize işarettir. Yeni bir işe başlamışsanız işinizi başarıyla bitireceğinizi, iş hayatınız da yükselebileceğinizi delalet eder. Eğitim gören bir kişiyseniz eğitiminizi başarıyla tamamlayacağınızı ve sonunda sizin için iyi olacak bir işe başlayacağınızı gösterir. Bekârsanız evleneceğinize, evliyseniz evliliğinizin daha da mutlu olacağınızı işaret eder. Rüyada ağızdan kan gelmese yorumcular tarafından farklı farklı yorumlana bilir. Ancak bu rüya geneli itibariyle hayırlı denen rüyalardandır.

Başka bir rüya yorumcusunun görüşüne göre ağızdan kan gelmesi herkesten saklanan bir sırrın ortaya çıkması anlamı taşır ve ya ailesinden biri tarafından kötü sözler işiteceğine, kırılabileceğine ve hatta o kişi ile kırgınlıklar yaşayabileceğine dair yorumlanabilir.

Rüyada Ağızdan Kan Kusmak

Rüya sahibinin rüyada ağızdan kan kusmak görmesi geçmişinde yaşadığı olaylara yorumlanabilir. Daha önce tartıştığı biri ya da küstüğü birinin kalbini tekrar kazanması gerektiği, ah almışsa özür dilemesi gerektiği anlamına gelir. Geçmişte yaptığınız hatalar sebebiyle aklınızdan çıkmaması ve vicdan azabı çektiğiniz şeklinde yorumlanan rüya da gerçek hayatta böyle bir yaşadınız mı kendinizi sorgulamanız gereklidir.

Başka bir yorumcuya göre kan kusmak hastaysanız hastalığı üzerinizden atacağınız, rahat sağlıklı ve huzurlu bir hayata kavuşacağınız anlamına da gelir. Kanın ağızdan çıkması rahatı ve sağlıklı yaşamı simgeler. Genel olarak hayırlı sayılan bu rüya şerre yorumlanmamalıdır.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın