Rüyada Adam Görmek

Rüyada adam görmek, evinizde meçhul bir arkadaş bulunmasına işarettir. Adam dövmek, gevezelik ve boşboğazlık edileceğine, adamı aşağılamak, kârı çok olacak bir iş yapmaya, adam taşlamak, yapılacak bir işte veya ticarette zarara uğranacağına işarettir. Adam öldürmek, evvelce söylenip unutulmuş olan kö­tü sözlerin yeniden tazeleneceğine; adam yaralamak, kaybedilen bir şeye kavuşulacağına sevinmeye; adama küfretmek, şüphe altında bulunmaktan kurtulmaya; adam asmak, rüyayı gören için hayatının dönüm noktası olacağına, yeni ve iyi bir devre başlayacağına işarettir. Adama fenalık etmek, korkulan şüphelerden kurtulmaya; adama ekmek vermek, hafif bir hastalık geçirileceğine; para vermek, hak­kında dedikodu yapılacağına, adamdan bir şey almak hastalığa işarettir.

Rüyada tanımadığınız herhangi bir adamı görmek, yeni yeni dostlar edineceğinize işaretle yorumlanır.

Rüyada genç bir adam görmek ise, müjdeli ve iyi bir haber alınacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada bildiğiniz (tanıdığınız) genç bir adamı görmeniz, uzaktan bir mektup ve hayırlı haberler alacağınıza ve aynı zamanda kaybetmiş olduğunuz şeyin geri döneceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada bilmediğiniz (tanımadığınız) ihtiyar bir adamı gör­mek ise, yükselişe ve dileklerinizin gerçekleşeceğine dela­let ettiğiyle tabir olunur.

Yakışıklı adam görmek, mutlu bir hayatın habercisidir. Çirkin veya bakımsız bir erkek, hayal kırıklığına uğramak anlamına gelir. Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşmak; yeni ve iyi bir arkadaşlığa, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıya, eski bir düşmanlığın canlanmasına veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, can sıkıcı bir dedikoduya, para almak, emeğin karşılığı çok büyük bir para kazanılacağına işaret eder.

Bir yanıt yazın