Rüyada Ad Görmek

Rüyada isminin değiştiğini görmek, hayra, saadete, se­lamete işarettir. Adının kör, topal gibi bir isimle değiştirildiğini görmek rüyayı görenin bu hale geleceğine, kendisinin asıl adından başka bir isimle çağrıldığını görmek, çirkin bir isimse, hata işleye­ceğine veya hastalanacağına, güzel bir isimse, yüksek ve şerefli bir insan olmaya işarettir. Rüyada adınızla çağrıldığınızı duymak, sizi sevindirecek çok güzel bir haberin müjdecisidir. Eş dost arasında itibarınızın da artacağına işarettir.

Rüyasında adının (isminin) başka bir isimle değişmiş olduğunu görmek, hayra (iyiye) yorulur. Yani bu rüya yeni bir hayatın (mutlu yaşamın) işaretidir.

Rüyasında adının kötü bir adla değiştiğini (mesela; kör, to­pal ve aksak ve benzeri gibi isimlerle değişmiş olduğunu) gör­mek, iyiye ve hayra yorulmaz. Bu isimler gibi istenmeyen bir durumla karşılaşılacağına işarettir.

Kendi ismiyle çağırıldığını görmek; insanlar arasında iyi bilinmeye, kötü nam yapmış bir isimle anılmak; kusurlu hal ve davranışlara, iyi insanların ismiyle çağrılmak ya da böyle bir adla kendi isminin değiştiğini görmek; iyi bilinmeye ve hayırla anılmaya delalet eder.

 

 

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın