Etiket arşivi: rüyada zeytinyağı içtiğini görmek

Rüyada Zeytinyağı Görmek

Rüyada görülen zeytinyağı, helal mal ve helal rızk kazanmaya işaret eder. Zeytinyağı ile yağlandığını gören kimse, hasta ise şifa bulur demişlerdir.Zeytinyağı, ilim, bereket ve hidayet, batini nur ve helal rızıktır.

 Rüyasında zeytinyağı içtiğini gören kişi, sihre (büyüye) ve­ya hafif bir hastalığa yakalanır şeklinde yorumlanmıştır.

Zeytinyağı kazanç, onunla yağlanan kişi içinse şifadır. İlim, bereket ve zafer şeklinde de yorumlanır. Bazen yeni bir çocuğa, bazen de kesik ve kırık gibi şeylerin ortaya çıkmasına işaret eder.

Bazı Yorumculara Göre Rüyada Görülen Zeytinyağı

Bazı yorumculara göre, mutluluğa işarettir. Rızk bolluğuna (bol bir rızka) da işaret eder. Rüyayı görenin itibarının (saygınlığının) artacağına, çevresinde sözünün geçerli olacağına da işarettir. Rüyada zeytinyağı içtiğinizi veya vücudunuza sürdüğünüzü görmek, kuvvet ve iktidara, zenginlik ve feraha işaret olarak yorumlanır. Rüyada zeytinyağı ile yağlandığını görmek de şifâya işârettir. Rüyada güzel ve temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya, kötii zeytinyağının güzel veya hoş olduğunun görülmesi ise, gü­zel muamele ve giizel itikada işâret eder. Rüyada zeytinyağı satan kimseyi görmek, meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hiz­met etmeye; hidayet ve ilme delâlet eder.

Rüyada zeytinyağı görmek helal kazanca ve sahip olacağınız mala işarettir. Rüya sahibinin kısa zamanda kazancının artacağına, bu kazançla eskimiş eşyalarını değiştireceğine ve yeni bir çevre edineceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüya hayırlı bir evlada sahip olacağınıza da işarettir.

Rüyada Zeytinyağı İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin kısa sürede bir hastalığa yakalanacağına delalettir. Fakat bu rüya hastalığın kötü ve elzem bir hastalık olmadığını, sizi yoran fakat yine de küçük bir rahatsızlığınızın olacağını size müjdeler. Rüya sahibi kendisine iyi bakar ve güzel bir tedavi süreci görürse bu hastalıktan kısa sürede kurtulacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Berrak Zeytinyağı Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin kendisine bir fenalık duymadığına, kendisi için temiz ve hayırlı duygular beslediklerine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatındaki ve sosyal yaşantısındaki kişilerin kendisi için iyi dilekler ve dualarda bulunduklarına da işaret eder.

Rüyada Bulanık Zeytinyağı Görmek

Rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilerin kötü kişiler olduğuna, kişinin bu kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatındaki ya da sosyal çevresindeki kişilerin kendisine güzel düşünceler beslemediğine, bu kişilerin rüya sahibine zarar vereceklerine şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi aynı zamanda bu kişiler tarafından çeşitli iftira ve dedikodulara maruz kalabilir ve sıkıntı yaşayabilir.

Rüyada Zeytinyağı Almak

Rüya sahibinin ilim ve irfanla yoğrulacağına, hidayete erişeceğine, helal ve bol kazanca, bereketle rızıklanmaya, kalbinizin tertemiz ve sıkıntılardan arınmış olacağına işarettir.

Rüyada Birine Zeytinyağı Vermek

Zahmet ve sıkıntı çekmeden elde edeceğiniz mala, aşk hayatınızın iyie gideceğine, verdiğiniz sözleri tutacağınıza, yüksek kazanımlar elde edeceğiniz ticari girişimlerde bulunacağınıza ve hayatınızda güvende olacağınıza işarettir.