Etiket arşivi: rüyada vahşi adam görmek

Rüyada Vahşi Görmek

Bir kimsenin rüyada vahşi bir canlı görmesi (bu hayvan olur, insan olur), büyük düşmana veya düşmanlara ve bunların saldırısına uğramaya, hatta iftiralarına bile düşülebileceğine işaretle yorumlanmıştır. Bazı yorumcular, bu rüyayı, nefsin kötülüklerinden korunup uzak durmamaya ve dünyaya aşırı derecede bağlanmaya işaretle de yorumlamışlardır.

Rüyada vahşet vahşi hayvan veya insan görmek, iftiraya uğramak ve düşmanların çoğalmasıyla yorumlanır.

Rüyada vahşi adam görmek, cahillere işarettir. Vahşi hayvan görmek, mal ve kazanç ile yorumlanır. Vahşi hayvanları kafesler içerisinde kapalı görmek, sizi mahvetmek için çalışan düşmanlarınız olduğuna, fakat bunların hiçbir vakit bu kötü niyetlerinde başarılı olmayacaklarına işaret olarak yorumlanır.

Rüyanızda arslan, kaplan, ayı gibi yırtıcı vahşi hayvan görmeniz, etrafınızın düşmanlar­la sarılı olduğuna, bunlardan çekinmeniz ve korunmanız gerektiğine işâret eder.

Rüyasında herhangi bir vahşi hayvana bi­nip istediği gibi yönettiğini görmek, günâhtan kurtulacağına işâret eder. Hayvan itaat etmez­se günaha düşer.

Vahşi hayvanlardan birinin evine girdiğini görmek, rüya sahibinin dini zayıf biryle dost olacağına işâret eder. Eğer giren hayvan av­lanmış ise, mal ve para ileyorumlanır.

Rüyada kendisine avlanılmış bir hayvan gönderildiğini gören kişi; zahmet çekmeden para kazanır.

Bir kimsenin rüyada vahşi bir hayvanı avla­dığını görmesi, eline mal ve para geçeceğine işâret eder.

Rüyada elinden avının kaçırdığını görmek, bir şey elde edememeye işârettir.

Rüyada vahşi hayvanlardan birinin kendisi­ne alıştığını görmek ise, hayır ve menfaate işâret eder.

Rüyada evcil hayvanlardan birinin vahşi olduğunu görmek de kötüye işâret eder.

Rüyada vahşi hayvan görmek, para kazanacağına işaret eder.