Etiket arşivi: rüyada şirket görmek

Rüyada Şirket Görmek

Rüyada şirket (birileri ile ortak olduğunu) görmek, yarı mal, yarı menfaat ile tabir olunur. Rüyada görülen şirket (ortaklık) görmek, sözünde durmaya veya duracağınıza işarettir, şeklinde tabir olunur.

Fakir bir kimse, rüyasında kendisinden daha zengin biriy­le ortak olmuş olduğunu (şirket kurduğunu) görse, bu gör­düğü rüyası, onun zengin olacağına işaretle tabir olunur.

Rüyada bir kaç kişinin bir araya gelip bir şirket kurduğunu görmek, dostlarından gelecek yardım ile işlerini düzelt­meye ve büyütmeye, müşterek bir menfaat elde etmeye yorumlanır Şirketin dağıldığını görmek, hayatta tek başına kalmaya kimseden yardım görememeye yorumlanır.

Rüyada ortak olduğunuzu görmek, sevinç ve mutluluğa işârettir.

Rüyada görülen ortaklık, sevgiye, samimi­yete ve sözünde durmaya da işârettir.

Bazen ortaklık, Allah Teâlâ’dan (c.c.) kor- karakyapılan alış verişe veya dünyevî menfaa­ti kendisine âit olacak şeye işârettir.

Fakir fakir bir kişinin rüyada, kendisinden servetçe daha zengin bir adamla ortak olduğunu görmesi, zengin olacağına işâret eder. Eğer rüya sahibinin bir mirasa kavuşma ümidi varsa, o mirasa nâil ve o mirasa ortak olacağı­na işârettir.

Bir kişinin rüyada, bildiği ve tanıdığı bir kişi ile ortak olduğunu görmesi, bir iş hakkın­da o kişi ile kendisi arasında insaf ve adaletli olmalarına işârettir.

Fakir bir kimse kendisinden servetçe daha yüksek bir adamla ortak olsa zengin olacağına yorumlanır. Eğer rüya sahibinin bir mirasa kavuşma ümidi varsa, o mala ortak olur.

Ortaklık, sevgiye, samimiyete ve sözünde durmaya yorumlanır.