Etiket arşivi: rüyada oğlak hediye etmek

Rüyada Oğlak Görmek

Rüyada oğlak görmek, evliler için çocuk müjdesi­dir. Kesilmiş bir oğlak görmek, iyiye yorulmaz. Çocuğunuzun öleceğine işarettir. Oğlak kesmek veya onlara bindiğini görmek, çocuklarla oynamaya veya bu yüzden mutlu olmaya işarettir. Oğ­lak eti yemek, oğlu tarafından mal sahibi olmaya işaret eder. Rüyada oğlak görmek, çoluk ve çocuğunuza düşkün olacağınıza işaretle yorumlanır. Rüyanızda oğlak kesmek iyi değildir.

Rüyasında bir oğlak aldığını ve hediye edildiğini gören kimsenin bir erkek çocuğu olur, şeklinde tabir edilir. Ken­disinin başkasına oğlak hediye ettiğini görmek, o kimse ile akrabalık kuracağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada oğlak görmek, çocuğa işâret eder.

Rüyada bir oğlağa sahip olduğunu gör­mek, rüya sahibinin bir çocuğu olmasına işârettir.

Yemek için oğlağı boğazladığını görmek, çocuğu sayesinde paraya kavuşmaya, yahut eline az bir mal geçmeye işâret eder.

Rüyada oğlak eti yediğini görmek, bir ço­cuk tarafından gelecek az mala işâret eder. Bazen de oğlak eti yemek, has­talık ile tabir olunur.

Oğlak veya bir kuzu boğazladığını veya onlara bindiğini gören kimse çocuklarla oynar ve eğlenir. Oğlak eti yediğini gören, bir çocuktan az bir mal elde eder.

Boğazlanmış oğlak gören kişinin çocuğu ölür. Bir oğlağa sahip olanın çocuğu olur. Yemek için oğlak kestiğini görenin çocuğu yüzünden bir malı olur. Başkalarına yedirmek için oğlak kestiğini gören kişinin yakın akrabalarından birilerinin çocukları ölür. Oğlak üzerine çıktığını gören kişi çocuğuyla oynar ve güzel vakit geçirir. Oğlağı bağışladığını görmesi onun mübarek bir çocuğu olacağına; bir takım oğlaklar görmesi ise sıkıntısının olacağına fakat bu sıkıntı sonunda istediğinin olacağına işarettir.