Etiket arşivi: rüyada metre ile bir şey ölçmek

Rüyada Ölçek Görmek

Rüyada ölçek görmek, güçlük, şiddet, mal kaybı, kötülük veya zahmet ve kavgayla geçecek bir işe işaret eder. Rü­yada ayarlı terazi, kantar, arşın, metre gibi şeylerle bir şey ölçtüğü­nüzü görmek, doğruluk, hayır, bereket, adalet ile, ayarsız ise hile, zarar yoksulluk ve fesat ile yorumlanır. Kulaç veya karış ile bir şey ölçmek seyahate işarettir. Çok şey ölçülürse yolculuğun uzun olacağına, az ölçülürse kısa süreceğine yorumlanır.

Rüyada ölçek görmek, zarar ve ziyan ile geçecek bir se­neye veya kötülükler dolu ve sıkıntılar ile geçecek bir se­neye işaretle yorumlanır.

Rüyada ölçek görmek, üzüntüye, kedere ya da ondan kurtulmaya, veyahut da buğday vs. gibi ölçekle ölçülen şeylere yorumlanır.

Ayrıca rüyada görülen ölçek, bir şey kay­betmeye, birisini suçlamaya, zorlukla ya da sıkıntılı geçecek bir seneye işârettir.

Rüyada kile görmek, hidayete, ilme, hanı­ma, rızka, mala, menfaate yahut keder, sıkıntı, hasret, ayrılık ve ihtiyaca işâret eder.

Rüyada görülen ölçek sırları gizleyen kişiye işaret eder. Kendisine ölçek verildiğini gören kişinin işi karara bağlanır.

Rüyada ölçek görmek, keder veya ondan kurtulmaya, yahut buğday vs. gibi ölçekle ölçülen şeylere yorumlanır. Ölçek, sırları gizli tutan kimseye yorumlanır.

Rüyada görülen ölçek, zayiat, suçlama, şer veya sıkıntılı geçecek bir seneye yorumlanır.

Rüyada kendisine ölçek verildiğini gören kimsenin, işi karara bağlanır. Kendisini ölçek veya terazi içinde görse, yorum yine böyledir.

Bir kimsenin rüyada insanların noksan tarttıklarını görmesi, hakimin hak ve hakikattan dönmesine yorumlanır.