Etiket arşivi: rüyada mandalina görmek

Rüyada Mandalina Görmek

Rüyada mandalina görmek rüya sahibinin renkli ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olacağı manasına gelir. Rüyasında mandalina gören kişinin yakın zamanda çok mutlu olacağı, evinde rızkının eksik olmayacağını, maddi kaynaklarında artış olacağını delalet eder. Rüyada mandalina görmek hayra ve bolluğa yorulur. Rüya sahibinin hayatındaki her şeyin yoluna gireceğine, küs olanların barışacağına, işsiz olanların kendisi için hayırlı ve mutlu olabileceği bir işe sahip olacağına, maddi imkansızlıklar içinde boğuşanların bunlardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada mandalina görmek, tatlı mandali­na çabuk geçen hastalığa, ekşi mandalina uzun süren hastalığa yo­rumlanır Rüyada mandalina görmek, hastalığa işarettir. Çünkü rengi sarıdır. Rüyada görülen mandalina yeşil olur­sa üzüntü ve sıkıntıya işaretle tabir olunur.

Rüyada mandalina görmek, işlerinizin karışık olmasına da işarettir, şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen mandalina bazı kere de neşeli bir geziye ve seyahate işarettir. Yeşilini görmek, sarısını görmekten daha iyiye yorumlanır.

Rüyada mandalina görmek, limon gibi tabir edilir.

Rüyada mandalina görmek, mala, afiyetle tüketilen rızka, kınamaya işârettir.

Rüyada sarı mandalina görmek ve onu yemek, mala işârettir.Rüyada mandalina yemek, güney bölgelerine neşeli bir geziye katılmak anlamına gelir. Bazen de ferahlık ve sıkıntıdan uzaklaşmak anlamına da gelir.

Rüyada mandalina görmek, bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya işârettir.

Rüyada mandalina yemek, güney bölgelerine neşeli bir geziye katılmak anlamına gelir. Bazen de ferahlık ve sıkıntıdan uzaklaşmak anlamına da gelir.

Rüyada Mandalina Ağacı Görmek

Rüyada mandalina ağacı görmek kişiye gelecek şansa yorulur. Mandalina ağacı gören kişilerin şansının açık olacağı ve hayatında her işinin yolunda gideceğine yorulur.

Rüyada Mandalina Toplamak

Rüyada mandalina toplamak, büyük sıkıntılar içinde bulunan zor günler geçiren rüya sahibinin başına gelecek şanslı işlere ve bu şekilde hepsinin üstesinden kolayca gelebileceğine delalet eder.
Rüyada Mandalina Bahçesi Görmek
Rüyada görülen mandalina bahçesi rüya sahibinin zevkine ve eğlencesine yorulur. Kişinin eğlencesinden mahrum kalmadan yaşayacağı hayatı simgeler.

Rüyada Mandalina Almak

Rüyada mandalina aldığını görmek rüya sahibinin bekar ise evleneceği, evli ise evliliğinin mutlu ve huzurlu geçeceği manasına gelir. Evinde bereketi artacağından kişinin hiçbir maddi sorunla karşılaşmayacağı ve mutlu bir aileye sahip olacağı manalarına gelir.