Etiket arşivi: rüyada kan alıcı görmek ne demektir

Rüyada Kan Alıcı Görmek

Rüyada kan alan birini görmek, bazı kere iyiye, ba­zı kere de kötüye yorumlanır. Bu yorumları kan almak ve aldırmak ile ilgili yorumlarda görmek mümkündür. Rüyada görülen kan alıcı kimse, ehil, uzman biri ise, bu rüya hayra yorumlanır.

Rüyada kan alan bir kimsenin kan aldığı damarı enlemesi­ne keserek kan aldığını görmek, iyiye yorumlanmaz. Bu rü­ya, rüyayı gören kimsenin aleyhinde konuşan, onu düş­manlarına gammazlayan bir kimsenin bulunduğuna, bu­nun da kan alan ve kan almasını bilmeyen kimsenin ol­duğuna işaretle yorumlanır. Eğer kan alan, damarı dikle­mesine, uzunlamasına açarak kan aldığını görmek, iyiye yorumlanır. Bu rüyayı görenin ve kan alanın dost olduğu­na işaret eder, birbirleri aleyhinde konuşmayan kimseler olduğuna işarettir.

 Eğer damarı uzunluğuna keserek kan alırsa, hoş ve makul söz söyleyen ve insanların arasını bulmaya çalışan bir adam olduğuna işarettir.

Kişinin rüyada kan alıcı birini görmesi, herkesi kötüleyen bir adama işaret eder.

Eğer rüyada damarı uzununa keserek kan alırsa, hoş ve makbul söz söyleyen ve halkın arasını bulmaya çalışan bir adam olduğuna işarettir.

Rüyada kan alan kimse eğer ihtiyar ise, o kimse onun dostudur ve dostundan istemediği ve razı olmadığı bir söz işitmeye işaret eder.

Eğer kan alan kimse genç ise, düşmanından istemediği ve razı olmadığı bir söz duyacağına işarettir.

Bir kimse rüyada gerek yüce ve gerekse alçak birisinden kan aldığını görse, onları yener. İhtiyar bir kimseden kan aldığını görse, ona karşı zafer bulur. Genç birisinden kan aldığını görse, düşmanına galip gelir.