Etiket arşivi: rüyada kambur olduğunu görmek

Rüyada Kambur Görmek

Rüyada bir kambur görmek veya bir kambur ile konuşmak dünya işleri ile fazlaca meşgul olacağınıza, kendinizi kambur olmuş görmek, mevcut işlerinizde veya yapacağınız teşebbüslerde güç durumlara düşeceğinize ve işlerinizin ağır ilerleme kaydedeceğine işaret sayılır.

Rüyasında kambur birini gören kimsenin, dünya işlerinin yolunda gideceğine, dünya işlerinde muvaffak olacağına işaretle tabir olunur.

Bazı yorumculara göre,

Rüyada görülen kamburluk, rüyayı görenin günahına işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyada kambur görmek, uzun ömre, bazı kere de evlada işarettir, şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyasında kendisinin kambur olduğunu (sırtının bükülmüş, kamburlaşmış olduğunu) gören kimse, yakınlarının veya evladının yardımları ile çok mal-mülk sahibi, zengin olacağına işarettir şeklinde tabir olunur.

Rüyada kendisinin kambur olduğunu görmek, yakınları ve çocukları tarafından kuvvetli ve muktedir bir adamın yardımcı olmasıyla çok mala veya mülke nail olmaya işarettir.

Rüyada görülen kamburluk hali, kendisinde şöhret olan bir işe ve rüya sahibi üzerinde birikip ödemeye güç yetiremediği borca işaret eder.

Bazen rüyada görülen kamburluk, günaha işaret eder.

Bazen de rüyada görülen kamburluk, uzun bir ömre işaret eder.

Bazı kere de rüyada görülen kamburluk, evlada işarettir.