Etiket arşivi: rüyada hediye görmek

Rüyada Hediye Görmek

 

Hediye, birbirine dargın kimselerin barışmasına yorumlanır.

Hediye nikahlanmak için kadın istemekle yorumlanır.

Rüyada kendisine bir tabak içinde taze meyve gönderildiğini gören kimsenin kızına, görücü gelir. Kızı yoksa ona hediye gönderen kimse ile onun arasında dostluk ve sevgi meydana gelir.

Rüyada hediye göndermek, ferahlığa işaret eder. Hediye “Hediyeleşiniz ki, birbirinizi sevesiniz” Hadisi Şerifince sevgi ve dostluğa işaret eder. Hediye, birbirine dargın kimselerin barışmasına işaret eder. Bazı tabirciler, hediyeyi nikâhlanmak için kadın istemek şeklinde yorumlarlar.

Hediye her zaman bildiği küçük bir çocuk tarafından verilirse ailece istifadeye işarettir. Hediye vermek ise sıkıntıyı haber verir.

Rüyada hediye görmek, sevgi ve saygınlık simgesidir. Rüyada hediye veren ve alan da yani, hediye aldığını veya verdiğini görmek, iyiye işarettir. Hayırla yorumlanır böyle bir rüya.

Rüyada hediye görmek, yeni arkadaş edinmeye, aşık olmaya işaret eder. Birisine hediye vermek, hayırlı bir habere işaret sayılır.

Birisinin size hediye verdiğini görmek, bekarsanız evleneceğinize, evli iseniz hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza işarettir.

Rüyada hediye almak, ferahlığa, sevgi ve dostluğa, kardeşliğe, dargınların barışmasına, evlenmek amacıyla kız istemeye ve insanlar arasındaki dostluk ve uyumlu yaşamayı temin eden sebep ve vesilelere işâret eder.