Etiket arşivi: rüyada hayvan bağladığınızı görmek

Rüyada Bağlamak

Rüyada bir şeyi bağladığınızı görmek, fa­kirliğe, sıhhatin bozulmasına ve sefalete işarettir. Bohça bağlamak, evinizde misafir kalacak birinin sizi soyup kaçacağına, adak bağ­lamak, sizi kıskananların artacağına, fakat durumunuzun düzeleceği­ne ve sonunun iyi olacağına işarettir. Hayvan bağlamak, kolayca para kazanmak için çalıştığınıza fakat bütün emeklerinizin boşa çıkacağına, köpek bağlamak, bir iş için sevinmeye, fakat sonunun kötü olacağına işarettir. Düşmanını bağlamak, haksız bile olsa iyi bir kâr elde edileceğine, kendini bağlı görmek, işleriniz düzensiz olduğu için büyük kayba uğrayacağınıza işarettir. Karı kocayı bağ­lı görmek, bu rüyayı gören karı ve kocanın birbirine derin bir sev­giyle bağlı olduklarına işarettir. Hırsız tarafından yatak içinde bağ­lanmak, iş hayatında şansınızın döneceğine, sıkıntıya düşüleceğine, direğe bağlanmak, maddi bakımdan sıkıntıya düşüleceğine işarettir.

Bir kimsenin rüyada kendisini bağlı olarak görmesi, insanlara zararı dokunan şerli insanla­rın bağlanmasına ve hapsedilmesine işâret eder.

Rüyada bir şeyi bağladığını veya düğümle­diğini görmek, nikaha yahut inci ve gerdanlık gibi takılara işâret eder.

Bir kimsenin rüyada bağlandığını görmesi, dinde sebat etmeye işâret eder.

Bir kimsenin rüyada billur saraylar içerisin­de bağlanmış olduğunu görmesi, şerefli bir kadına işâret eder.

Rüyada bir iple elinden biryere bağlı oldu­ğunu görmek, günaha, gam ve kedere işâret eder.

Rüyada bir köy veya şehirde bağlı olduğu­nu görmek, o köy veya şehre bağlanmaya işâret eder.

Rüyada birini bağladığını görmek, rüyayı gören kişiyi kıskananların artmasına rağmen başarılı olacağına işaret eder. Bir düşmanı bağlamak, para kazanılacağı anlamı taşır. Ancak bu para gayri meşru yollardan da kazanılabilir. Köpek bağlamak; iyi giden işlerin bozulmasına işaret eder. Bir şeyi ya da canlıyı bir yere bağlamak tedbirli olmaya delalet eder. Bir yere bağlandığını görmek hapse veya yolculuğa işaret eder.