Etiket arşivi: rüyada havuzlu odanın anlamı

Rüyada Havuzlu Oda Görmek

Rüyada içinde havuz bulunan odayı görmek, rahatlığa, ihtiyaçların gitmesine, hoş tabiatlı bir zevceye işarettir.

Yahut tehlikesi az büyük bir memuriyete veya kaynağı yakın ve kolay bir ilme, misafir için korku ve kederden salim olan yola, sadık ve dindar çocuğa, tabiatına uygun hizmetçiye, artan ve kazanç sağlayan mala yorumlanır.

Bu yorumların hepsi rüya sahibinin ve onun gibilerin haline uygun bulunduğu takdirdedir.

Havuzlu oda tozlu ve karanlık bir yer olursa yahut onda haşerat, akrep ve yılan gibi korkunç hayvanat bulunursa bu halde anlatılan hayrın hepsi şerre döner ve yukarıdaki yorumun aksi çıkar.

Rüyanızda içinde havuz bulunan bir odada ol­duğunuzu görmek, ferah ve rahat bir hayata kavuşacağı­nıza ve bütün ihtiyaçlarınızın giderileceğine ve iyi bir eşi­niz olduğuna veya olacağına işaretle yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada içinde havuz bulunan odayı görmesi, rahatlığa, ihtiyaçların giderilmesine, hoş tabiatlı ve az meşakkatli iyi bir hamına işâret eder.

Bazen de rüyada içinde havuz bulunan odayı görmek, tehlikesi az büyük bir memuri­yete veya kaynağı yakın ve kolay bir ilme işâret eder.

Misafir için rüyada havuzlu oda görmek, korkudan ve kederden salim olan yola, sadık ve dindar çocuğa, tabiata uygun hizmetçiye, her gün artan ve kazanç sağlayan mala işâret eder.