Etiket arşivi: rüyada göğsünüzde bir madalya olduğunu görmek

Rüyada Madalya Görmek

Rüyada madalya görmek görülen madalyanın madenine göre yorumlanır. Fakat genellikle madalya görmek fayda veya zarar ile yorumlanır. Rüyada bir madalya kazandığınızı gör­mek işlerinizde küçük bir ilerleme olacağına işaret eder. Madalya­yı birisine verdiğinizi veya kaybettiğinizi görmek madalyanın ya­pıldığı madenin kıymetine göre zarar ve ziyana, elinizden mal ve para çıkacağına işaret olarak yorumlanır. Bir başkasını madalya al­mış veya takmış görmek dostlarınızın sizi sevindirici bir harekette bulunacaklarına işarettir.

Göğsünüzde bir madalya olduğunu, fakat bunu çıkarıp attığınızı görmek kendi elinizle yapacağınız yanlış bir hareket yüzünden kendinizi zarara sokacağınıza işarettir. Rüyada madalya almak iyiye yorulurken, madalya vermek ise, zararla yorumlanır.

Rüyada madalya ile ödüllendirildiğini gören kimse, kabiliyetlerinin nihayet mükâfatlandırılacağı ve kendi meslek sahasında en yüksek mevkiye geleceği anlamına gelir. Rüyada kendisinin bazı kişilere madalya dağıttığını görmesi, tanımadığı birinin kendisine hizmette bulunacağına işarettir.