Etiket arşivi: rüyada ekili bir tarla görmek

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada buğday tarlası görmek, zenginliğe ve refaha yorumlanır. Yonca tarlası görmek, tasarruf yapıp para biriktirmeye, içi hayvan dolu bir tarla görmek, bir çok zahmet ile karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada görülen tarla veya çiftlik bol hayır ve bereket ve aynı zamanda uyumlu bir yaşam anlamına işarettir.

Rüyasında ekili bir tarla gören kimsenin bu rüyası hayırlı bol bir rızka, zenginliğe ve muradına kavuşmaya işaret ile veya gönlüne ve haline uygun bir hanıma sahip olduğuna ve sabırlı, hoş görülü iyi huylu bir kocaya sahip olmaya veyahut da çoluk çocuğunun çok zorluk ve zahmet çekmiş olduklarına işaret olarak tabir olunur.

Rüyada tarla ve çiftlik görmek, rızık, hayra, berekete, menfaat ve helal mala işârettir.

Bazen tarla ve çiftlikler, üzüm, buğday, elma ve armut gibi ekim ve dikimi yapılan şeylere ve alınacak hasılata işâret ederler.

Bazen de tarla ve çiftlikler, rızık ve geçime, kendisine uygun hanıma veya sabırlı bir koca­ya ya da çoluk-çocuğunun çekmiş oldukları zahmete işâret eder.

Rüyada görülen tarlanın ve çiftliğin güzel­liği, tarla ve çiftlikte hasıl olan şeylerdeki be­rekete, rızkın güzel olmasına ve eşinin güzel­liğine işâret eder.

Tarla ve çiftlikte görülen eksiklikler, kazanç ve geçimde görülen sıkıntılara delâlet eder.

Rüyada çiftliğine veya tarlasına yangın, sel gibi bir afet isabet ettiğini görmesi, çiftliğinde yetişen, hububat, elma, armut ve hasılatında meydana gelecek zarara ve noksanlığa işâret eder.