Etiket arşivi: rüyada çay görmek ne manaya gelir

Rüyada Çay Görmek

Rüyada siyah çay yaprağı görmek, kederlenmeye yo­rumlanır. Yeşil çay yaprağı görmek, birisi tarafından aşkla sevilme­ye işarettir. Çay içmek, sevgili veya arkadaşlarla iyi vakit geçirileceğine işarettir. Dostlarınızla birlikte çay içmek, bu günlerde hiç hoşunuza gitmeyecek bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Şeker­siz çay içmek, kedere ve hastalığa işarettir. Boş çay bardağı üzün­tüye, dolu çay bardağı mutluluğa, çay içmek, zevk, neşe ve mutlu­luğa işarettir. Çay saf ve parlak ise hayır, menfaat ve rahatlıktır. Koyu ve bulanık çay hüzün ve kedere işarettir. Çok sıcak çay has­talığa, rüyada kaynayan bir çaydanlık görmek, aile hayatında sa­adete işarettir. Çaydanlık ateşte değilse, sıkıntılı, heyecanlı, fakat sonu iyi bitecek bir geleceğe yorumlanır.

Rüyada çay görmek, çeşitli şekillerde yorumlanır. Yeşil çay görmek, dostlarınız tarafından sevileceğinize işarettir. Çay içtiğinizi görmek, arkadaş veya dostlarınızla iyi bir vakit geçireceğinize işarettir.

Rüyasında kendisini pırıl pırıl yanan billur bir bardaktan çay içtiğini ve içiyormuş olduğunu ve çayın görünüşünün de berrakmış olduğunu gören kişinin bu rüyası, hayır ve menfaate işaret eder şeklinde tabir olunur.

  • Rüyada çay içtiğini gören kişinin bu rüyası, genellikle iyi­ye yorumlanır. Rüyasında çay içtiğini gören kişinin bu rüyası, günlerinin iyi ve keyifli geçeceğine işarettir.
  • Rüyasında arkadaşlarıyla oturmuş çay içtiklerini görmek, seyahate gideceğine ve orada güzel ve keyifli günler geçi­receğine işarettir.
  • Rüyasında kendi başına çay içtiğini görmek, hayatının gü­zel ve tatlı geçeceğine, keyifli ve neşeli günler yaşayacağı­na işaret olarak yorumlanır.
  • Bir kimse, rüyasında limonlu çay içtiğini görse, bu onun birileri tarafından yardım edileceğine işaretle tabir olunur.

Rüyada çay içtiğini görmek, hayır ve iyiliğe işârettir.

Bazen rüyada çay içmek, zevk ve neşeye ve gönül sürûruna işârettir.

Rüyada siyah çay yaprağını görmek, kede­re işârettir.

Rüyada yeşil çay yaprağını görmek ise, bir başkası tarafından sevilmeye işârettir.

Rüyada evinde misafirlerine çay ikram etti­ğini veya kendisine çay ikram edildiğini gör­mek, halk tarafından sevilip sayılmaya işârettir.